Anime ko es šobrīd skatos

Es redzēju ka ir sub versija, bet man nevēra vaļā to video. :s

Es itkā noskatījos Cheating Craft, jo tur bija īsas epizodes… es ļoti, ļoti pazudu stāstā un beigās neko nesapratu. No 9 epizodes es sāku skatīties ar milzīgu pārtīšanu. :'D bet toties man ļoti patika tēlu izskati…

Haha, man bija līdzīgi. Tikai apsveicami, ka tiki tik tālu. ;D Es ļoti ātri pazaudēju saprašanu par to kas vispār notiek un drīz vien es sāku tīt uz priekšu. Bet tā es viņu līdz galam nemaz neesmu noskatījusies. :sweat_smile:

1 Like

manupāt arī ir labi, ka netiki tālāk. :'D

1 Like
1 Like

oo nice :slight_smile:

1 Like

Riktīgi nice.

Noteikti vislabākā multene šosezon (kas nav sequel). Es approve. Tur nav variantu.

2 Likes

Kā tad ar?

1 Like

Ja godīgi, ja neskaita spin-offs un sequels, tad šobrīd es visvairāk izbaudu Salesmanu.

Akashic Records bija labs potenciāls, bet viņi izdarīja līdzīgu joku kā Mahoukā, kad viņi pārāk daudz pēc kārtas saliek notikumus, kad tas jau kļūst pārspīlēti un zūd iespaids. Labāk būtu bijis, ja viņi vienu stāstu kvalitatīvi parādītu nekā daudzus stāstus tā pavirši.

Šodien beidzot pieveicu ‘Mushishi’ pirmo sezonu! :sleeping:
Pārāk mierīga. Lai arī kurā diennakts laikā es viņu skatījos,viņa man vienmēr uzdzina miegu. :sweat_smile:
Iesāku otro sezonu! :smirk:

Mushishi ir viens no tiem seriāliem, kurš ir izcils pareizajā gara noskaņojumā.

2 Likes

Es visu laiku gribu noskatīties, bet man nav šis “īstais gars” pienācis. Es jūtu ka tā ir ļoti laba anime, bet es netieku pat pāri pirmajai epizodei :'D

Noskatījos Koe no Katachi! Man vajag pāris dienas, lai apdomātu visu redzēto, bet nenoliedzami vienreizēja filma.
Ļoti dinamiska un nevienā momentā man nebija garlaicīgi. Uzrakstīšu nedaudz plašāku viedokli kad es apkopošu domas. Ir vērts redzēt! ^^

Vēl es iesāku skatītes Sakamoto desu ga?, bet mani kaut kā nepiesaista… vismaz pašlaik. Man ir radies iespaids, ka sērijas būs diezgan vienlīdzīgas un šajā anime nebūs dziļa nozīmevai tēlu attīstība. (comedy žanrs nav attaisnojums, ka tur nevarētu būt dziļa doma). Vai arī es maldos? Vai ir vērts noskatīties?

Sakamoto norakstītu kā “izlaižamu” it īpaši ja sākotnēji nepiesaista, bet galvenā doma: …koe no katachi beidzot var dabūt? Laiks atmest burtiski visu citu tā noskatīšanās vārdā. :mask:

2 Likes

Nu man ir arī gadījies tā, ka man nepatīk sākums, bet kaut kur pie 5 epizodes iepatīkas, taču baigi neliekas, ka šī anime būs tas gadījums.(?) Es paskatīšos vēl kādas divas epizodes, bet ja nekas nemainīsies tad es dropošu. :'D

Jā, pavisam nesen palaida sub angliski. Es gaidīju šo momentu ļoti ilgi :smile:

Sakamoto šaubos, ka pēkšņi iepatiksies, man jau pirmajā nepatika, ar nākošajām nepatika vēl vairāk tik :smiley:

Un Katachi man nelikās nekas īpašs, skatāmi, bet noteikti negribētos atkal skatīties

1 Like

njāa… man arī sāk tā likties

man ļoti patika ideja un izpildījums. Man gan sāka nedaudz apnikt, ka viņi tik daudz atvainojās, kā arī dažas lietas šķita nedaudz liekas xD bet kopumā ļoti strukturēta filma. Man personīgi patika, bet es arī šaubos, ka es vēlos skatīties velreiz. Varbūt tik dažus fragmentus…

Jā, tas kā visu laiku par pilnīgi visu apvainojās… :smiley: Tas tiešām nebija vairs interesanti :smiley:

1 Like

2 posts were merged into an existing topic: Anime ieteikumi