Anime ko es šobrīd skatos

pa šo nedēļu noskatījos Doukyuusei (Movie). It was ok.

Es nodropoju Sakamoto desu ga? pie ceturtās epizodes.

Tikko pabeidzu Nerawareta Gakuen. Efekti ir ļoti skaisti… bet stāsts. es jūtos nedaudz apmulsusi. Es jūtos tik iztukšota. Līdzīga man sajūta bija kad nosaktījos Glasslip. :'D

Sāku skatīties angel beats, nebiju domājis ka tā ir komēdija :smiley:

1 Like

Meh, gruuti nosaukt par pilnveertiigu komeediju. Taads standarta P.A. Works emociju mikslis.

Tikko sāku Shinsekai yori, šķiet gana interesanta, lai noturētu manu uzmanību.

1 Like

Beigas arī viņai ir labas :smiley: Viena no retajām animēm kurai man patika beigas un vispār dievinu šo anime :smiley:

Iznjemot vidu, kur vienu epu naacaas skipot, jo tas nebija prieksh manis. :smiley:

1 Like

Jeap tā epizode arī man bija pārsteigums :smiley: bet lai kāda viņa nebūtu viņa bija vajadzīga :smiley:

Es pat nojausu kura ep heh

Gungrave bija ok. reāli arī no tā visa varēja sanākt patīkama mafijas, gangsteru utt anime, bez supernatural scifi lietām.

Blade gan esmu pusē, negribas nemaz īsti turpināt, bet būs jāpiebeidz.


Tagad.


ehhh, jau viens otrs nepatīkams momets bija, tā kā lūdzu lūdzu lūdzu lūdzu no incest at the end :confused:

Gungrave vai ir interesanta? vērts skatīties?

MAL apskatos visi gandrīz tik 8,9,10 liek. Es gan ieliku 7, jo man personīgi nemaz tik ļoti neaizrāva. … hmm, es īsti nezinu. it kā var jau ar noskipot. ja būtu jāiesaka animes es šo nepieminētu, jo kā minēju, man personīgi nelikās nekas tāds wow.

Sākumā ir gangsteru/mafijas lietas, tālāk vēl šis tas no tā, bet tiek iesaistīti ģenētiski modificēti cilvēki, briesmoņi (kurus tieši ar var redzēt pirmajā sērijā).

Slikta jau nav. Daudziem laikam ļoti patika. Man pašam diži neaizrāva. Dropojama nav, bet pēc manām domām ir skipojama. Bet nu kā kuram.

1 Like

varbūt pačekošu ^^"

Kas jauns animes aprindaas jeb ir kas skataams no shiis sezonas? Zinu tikai par Boku no Hero Academia un Shingeki no Bahamut.

Eromanga Sensei, duh. Vēl neesi sācis skatīties šo masterpiece? :joy:

1 Like

Nav jeegas. Taapat zinu, ka raadiisi.

Domā, ka es plebam tādu šedevru rādīšu? :joy:

1 Like

Nee, nu varu jau vispaar neskatiities.

Es pats no šīs sezonas tik hero academia, titānus, bahamutu un Kings avatar tik skatos

Oh? Tencent kaut kas daudz maz sakariigs beidzot iznaacis?

tencent?