Anime ko es šobrīd skatos

Izdzēs visas atmiņas par to, ko redzēji :joy: Spēle ir ok, bija periods, kad biju ar to apmāta :sweat_smile:
Šitais aptuveni paskaidros par to beta epizodi :joy:

1 Like

Tā arī darīšu. xD

āa… skaidrs :laughing:
vispār es redzēju pa visu anime kaut kādas animācijas kļūdas.

  • no sākuma skatījos dub versiju, bet tā bija tik smieklīga, ka pārgāju uz sub

009-1 - nekas īpašs, no garlaicības jau kaut kā izvilka nedaudz.


turpinam skatīt kaut ko par spiegiem

Esmu atsākusi skatīties Ghibli filmas.
Aizvakar noskartījos The Tale of the Princess Kaguya (ļoti patika un labprāt uztaisīšu kaut kad apskatu). Pašlaik novērtēju uz 8 (varbūt vērtējumu pārmainīšu)

2 Likes

Šodien noskatījos Grave of the Fireflies. Man ir dalītas jūtas. Protams, ka tā ir ļoti laba animacijas filma, bet tai pašā laikā es nesaprotu, vai tā ir tik laba, kā cilvēki to vērtē. Galvenā varoņa lēmumi šķita daudzos momentos neloģiski. Vai nu es neiebraucu labi stāstā un man būtu jāpaskatās papildus informācija, jo es kaut ko laikam nesapratu. Pašlaik novērtēju uz 7 (varbūt vērtējumu pārmainīšu)

2 Likes

Turpinu skatīties Ghibli filmas. :smile:
Noskatījos Princess Mononoke

2 Likes

Bērni…

1 Like

@Menestrels teica viņi tak ir bērni, pirmēram, par spīti tantei iešu dzīvot pamestās raktuvēs… (ceru ka neko nejaucu., sen neesmu skatījusies :sweat_smile:)

1 Like

@Jua, @Menestrels Jā, bet… ugh… tāpat tas nemaina to faktu, ka neloģiski, tāpēc man bija grūti skatīties, jo viņu vietā es visu būtu darījusi savādāk. Bet laikam jau tieši tas akcentē, ka bērniem ir nepieciešams atbalsts & par to ka viņi vēlējās izbaudīt bērnību, taču nespēja dēļ kara apstākļiem u.c

Filma ir paredzēta kā smaga, pašsaprotami, ka tās notikumus ir grūti pieņemt.

Man gan viss šķita pašsaprotami, jo pirmkārt tas ir cits laiks, otrkārt tā ir cita kultūra, treškārt tas bija kara laiks. Pavisam vienkārši. Man tā filma gan nepatika, māsa teica, ka viņai paticis un raudājusi esot, bet es noskatoties nedz ko jutu nedz arī man patika, pārsvarā jau gan laikam tiešām saistībā ar to kādus lēmumus tas čalis bija pieņēmis

1 Like

Nu teiksim ta uz doto bridi skatos
Gekijouban Sword Art Online: Ordinal Scale,
Clockwork Planet,
Busou Shoujo Machiavellianism,
Dungeon ni Deai wo Motomeru no wa Machigatteiru Darou ka Gaiden: Sword Oratoria,
Attack on Titan 2nd Season.
Nu un vel sadas tadas pa vidam skatos ko neesu daskatijies :slight_smile:

L/R - laigan nav nekas diži īpašs, tomēr bija daudz patīkamāka nekā 009-1, jo tēli interesantāki, patīkams humors, mūzika so nice, tik daudzviet varbūt nepiemērota ;0, eng dub nice, jo tie akcenti un pārējais, izņemot 2 tēliem nepatīkamas balsis bija.


Tagad skatos



P.S. Blade nav nekād sakara ar šī foruma tematisko nedēļu ;D, jo šo jau gribēju paskatīt jau ilgu laiku.

Skatos to multeni par maģijas skolu (tur baigi garais nosaukums nezinu no galvas). Tur man nepatīk notikumi un tur pārāk daudz romantikas varbūt nobeigs vismaz sakarīgi. Vēl skatos Cory in the House, riktīgi nice, iesaku arī pārējiem.

Takā šodien jau Blame! iznāca es jau paspēju noskatīties. Kopumā man viss pat patika, ceru tikai, ka būs turpinājums!

Gribējās skatīties kaut ko vieglāku kā parast tāpēc noskatījos abas Maken-Ki sezonas un ovas.

Tikko pabeidzu Giovanni no Shima. Varbūt ir jāuztaisa apskats, jo gribu plašāk izpausties. Īsumā: man patikās izņemot faktu, ka tēlu uzvedība bija neloģiska dažos momentos (bet tai pašā laikā dažas vietas bija super cilvēcīgas, kas bija labi) Kā arī dažas lietas tika pārāk izskaistinātas.

Mmmm, ar esmu redzējis un ar nepatika pāris rīcības, kā jau man parasti tas ir :smiley: Un šo gabalu, ja pareizi atceros mirāža ir subojis ar man šķiet

1 Like

@anon81076694 norm multenes tu skaties tev tur ar to otru čali jāpadalās viņam arī tas varētu patikt.

Pats skatos tagad to multeni kur tas puisis ir ar tiem matiem un viņš iet pa tām mājām un vāc džinsus.

1 Like

Šodien noskatījos Gantz:O
Kad pirmo reizi uzzināju, par šī projekta eksistenci biju visnotaļ skeptisks par izvēli darbu veidot 3DCGI formātā. Taču tagad, kad esmu noskatījies, jāsaka, ka visnotaļ skaisti viņiem tas ir izdevies. Momentiem aizmirstas, ka skaties kaut ko animētu un tā vietā liekas, ka darbs ir live action. Protams, intesīvākos action momentos bija jūtams neliels stutters, bet vispārēji darbs bija labi noslīpēts un vizuāli baudāms.
Par pašu stāstu runājot, esmu gan nedaudz vīlies. Pirmkārt jau, dēļ tā, ka tika izmantota Osakas arka, kurā Kei Kurono nespēlēja nekādu lomu. Lai gan mangā šī arka ir visnotaļ svarīga, jo tā parāda visa notiekošā magnitūdi iepazīstinot jaunu lokāciju un jaunu komandu, animē tas nebija tik izteikti redzams, jo veidotāji izlēma izņemt daudzus no core tēliem un pašu cīņu krietni vien samazināt. Bija vēl pāris lietas, kas atšķīrās no mangas un kas savā ziņā nedraudzējās ar loģiku, taču tās grūti aprakstīt neiebraucot spoileru teritorijā.
Conclussion:
Ja esi Gantz fans, tad iesaku noskatīties. Gantz nezinātājam varētu būt grūtāk saprast notiekošo, jo lai gan viņi smagi cenšas pasniegt ekspozīciju, tā tā pat rada vairāk jautājumu nekā atbilžu.

1 Like