Anime ko es šobrīd skatos

Awesome animation, 10/10!


what kind of sub is this

2 Likes

Izskatās pēc CR vai jel kāda cita “oficiālās” lokalizācijas. Nekas jauns, tiem patīk savu nevajadzīgo politiku iebāzt, kur nevajag. :)

1 Like

I dunno, it’s funny enough to me, I’m not a boomer to get triggered over it.

Vairāk kretinē, jo mēģina tipa “pielāgot” kultūrai, līdz ar ko mēdz sanākt gaužām greizi tulkojumi.

Man arī nešķiet ka tas ir nekas problemātisks. Atceros kad internetā cilvēki taisīja drāmu par to ka Nagatoro subtitros parādijās vārds “sus”, personīgi tas viss arguments šķita smieklīgs. Mani arī vārdu lokalizācijas baigi neuztrauc ja vien “jaunie” vārdi piestāv tēliem

Piemēram Bakugo būtu izcils Oļegs XD

2 Likes

Tā nav ārkārtēja problēma, taču tas ir nevajadzīgi. Tādā veidā var pazaudēt kontekstu notiekošajam. Lūk, pāris piemēri no Fire Emblem Engage, kas gan ir spēle, bet nemaina manu argumentu:


Protams, var strīdēties, ka tas ir izrauts no konteksta, bet cik saprotu, situācija tāda esot jau gadiem.

3 Likes

Man gan pa lielam pie dirsas.

Par lokalizācijas bēdām gan esmu daudz dzirdējis, mēdz būt daudz huiņas, piekrītu.

Tik reti sūdīgu noslēgumu sezonai sen nebiju redzējis.

1 Like

Hmm, pēc apraksta liekas, ka esmu lasījis mangu, bet kkā bookmarkos nerādās. Moš nodropoju…

Pārsteidzoši neslikts gabals.

3 Likes

Oh yeah, mangu labi sen lasīju, reti nāk ārā jauni chapteri, ir feina:

Pašlaik esmu izlasījis 76 čapterus.

1 Like

Skatīties var, bet pagaidām diezgan paredzams un MC krīt uz nerviem.

1 Like

Mangu līdz 20. čapterim esmu izlasījis, vroģe bija ok, lai gan MC ir dīvains.

Stāsts darbotos labāk bez viņa. Kaut kāds wanabe Ainz.

1 Like

Bez viņa nebūtu tas.

1 Like

Nez man šitas gabals ļoti patika. Likās kā isekai powerfantasy dekonstrukcija ar pilnīgi sociopātisku šizofrēniķi galvenajā lomā, kuram visa pasaule šķiet kā viņa larpinga spēles laukums.

2 Likes

Man vairāk atgādina centienus Konosubu padarīt vēl nožēlojamāku, piemetot klāt samiksējumu no Code Geass un Isekai Seikishi Monogatari.

Tātad tev konosuba arī ne visai patika?

Negribu baigi te strīdēties, jo apzinos ka man patīk trashy animes krietni vairāk nekā objektīvi labas.

Ne pārāk, nē. Vietām lika nedaudz vairāk gaisu izpūst caur degunu, bet kopumā tāds garlaicīgs gabals.
Kas gan jocīgi, jo man arī lielā cieņā ir miskastes labumi, bet pēdējos gados laikam mazāk laika un pacietības tam.