Anime ko es šobrīd skatos

pepeconfused

Skatities var, bet šosezon es pa teiktu, ka tas seriāls par visu laiku labāko eksorcistu ir labāks par šo:

Jāsaka, ka šosezon nekā super leģendāra nav. Tādām power fantasy pērlēm kā Overlord šie seriāli tā pat nestāv tuvu.

1 Like

Izlasīju pašlaik pieejamo mangu, tikai 22 čapteri… :pinching_hand:
But it was decent.

Pabeidzu. Pēdējās trīs vai četras epizodes pat bija tīri baudāmas, kas kopumā uzlaboja domas par seriālu, bet tāpat uzskatu, ka liela daļa šova strādātu tikpat labi un vietām pat labāk bez galvenā tēla.

Man parasti nenormāli besī ceļošana laikā, bet šis šovs ir pārsteidzoši labs.

3 Likes

Tiešām noturēja uz sēdekļa malas, ne?

Man gan ceļošana laikā patīk

Parāk daudz paradoksu un apakštipu. Vienīgi Xmen days of future past izdevās savilkt to kopā, lai gan tehniski tā pat nebija ceļošana laikā

Ceļošanu laikā ir ļoti grūti uzrakstīt sakarīgi, kur nu vēl labi. Biežāk nekā parasti tas ir visprastākais Deus Ex Machina, lai galvenajiem varoņiem nebūtu nekādas būtiskas sekas, kas atkal bieži vien padara stāstus paredzamus un diezgan garlaicīgus.
Lielisks piemērs ir Avengers: Endgame, kas pilnībā sapisa Infinity War. Tur gan, protams, bija arī citas problēmas, bet tā ir jau cita diskusija.

1 Like

iesaku Dark kā labu seriālu šajā žanrā. ir daudz fuckery, bet vismaz ir iekšējā loģika.

5 Likes

Stila daudz vairāk nekā substances, bet pavisam skatāmi.

3 Likes

It’s fkn hilarious!

Ayyyy, it’s out. Basically black clover, but without screaming.

Intro kinda smashes as well!

1 Like

O šitam mangu lasīju, bij laba. One punch man meets Harry Potter

2 Likes

Picked up these bad boys:

2 Likes

Esmu tik hype par Jigokuraku, manga bij ļoti laba

3 Likes

Pirmās 2 sērijas jau liekas tīri nice

1 Like

Jau ir divas?!
Noskatījos pirmo, I was sold right away

1 Like

Tu mani ar cheat isekai pavilki pāri līnijai. Ir diezgan labs writing, vienīgais mani neapmierina tā transformācija, skips out a lot on char development, un vēl viena, absolūti nereālistiska nianse. Nevienā spēlē tu nenorauj 1:3 exp level up, tas notiek tikai mafia city reklāmās

3 Likes