Anime ko es šobrīd skatos

1 Like


Higurashi: When They Cry - SOTSU

Rika Furude and Satoko Houjou are best friends who have lived in the small village of Hinamizawa for their entire lives. Alongside their other friends, they spend every day together, and every moment is filled with fun and laughter. However, as Rika and Satoko begin to grow older, a life-changing opportunity presents itself to both of them. Rika is determined to follow her dreams and wants Satoko by her side.

Although Satoko is hesitant, she decides to walk this path with Rika. However, the realization of her dream forms a rift between them. This leaves the girls living in completely different worlds, with Rika enjoying her new life and making new friends while Satoko grows more and more isolated.

Longing to return to the nostalgic days in Hinamizawa, Satoko despairs and wishes things could be changed. Just when she is at wits’ end, an encounter with a supernatural entity changes Satoko’s perception and imparts new revelations about her best friend Rika. This begins her journey to get the future she desires—by any means necessary.

1 Like

Šobrīd skatos YuYu Hakusho. Slinkums vairāk rakstīt. I like.

Nu vellos, Chainsaw Man jaunākajā sērijā stāsts uzņēma tādus apgriezienus, ka šķita, ka atlaižot aizšaus orbītā.

3 Likes

Yeah my brain couldn’t keep up with that last one :joy:

Bofuri S2 subtitri ir lit

3 Likes

Paga paga paga

Bofuri ir otrā sezona???

Ķip nosaukta par pre-airing epizodi, bet atskaitot subtitrus šķiet 100% legitimate

No 11 janvara sāks rādīt. Pavisam nesen noskatījos pirmo sezonu, skatos būs otra.

ChainSaw Man bija fantastisks sezonas noslēgums, viens no absolūtiem favorītiem.

3 Likes

Piekrītu. Absolutely loved every single episode.
Un chef’s kiss par dažādiem nice outro katrai sērijai

1 Like

Jā, tā ED padarīšana likās ļoti interesanta. Katram sava grupa, animātori, režisors un overall vibe

1 Like

Sveiki, tiko pievienojos. Sāku skatīties Beastars. Diezgan interesanti un kaut kas jauns priekš manīm.

1 Like

Seishun Buta Yarou wa Bunny Girl Senpai no Yume wo Minai

Ilgi izvairījos jo skatoties priekšskatījumus šķita ka slīks fanservisā, bet nekas nebūtu sagatavojis mani tam cik spēcīgi šis gabals sita. MC mazohisms gan bija kas, bez kā būtu ļoti labi iztikuši.

1 Like

Atskaitot pāris sezonālos šovus, Naruto shippuden. Mūždien esmu ignorējis shonen šovus, bet nav nemaz tik traki. Laiku var nosist.

1 Like

Speaking of shounen, es iekritu one piece rabbit hole, novēlu pats sev veiksmi uz 1000 epizodēm xD

1 Like

Es jau cik gadus briestu One Piece, sen jau būtu noskatījusies ar savu briešanu ;D

Chainsaw man - ouuuuff, desertiņš un beigas vnk bombija, tik gardi smējos :joy::clap:

Es apmēram reizi gadā vai divos noskatos pāris simts epizodes un tad paņemu pauzi. Šobrīd kaut kur pa vidu Fishman Island arkai esmu.

Citādāk sāku:

Un pabeidzu:

Ir labs, bet ne tik labs cik sahaipoja visās malās. Bet tas laikam tikai man, ka haips nogalina jebkādu sajūsmu par gala produktu.

Tikko iesāku skatīties Utawarerumono turpinājumu, iepriekšējā sezona ir pat 2015/2016 gada, šī 2022. citām Anime uztaisa turpinājumu pat pēc 6 gadiem+. Vienmēr ir vērts gaidīt :D

Tieši sezona ir beigusies so nu jau palikušas tikai divas ko skatos bet bija amazing sezona.
Patlaban man ir :