Anime ko es šobrīd skatos

Sāku skatīties Grisaia no Kajitsu, sākums iesākās tāds ne īpaši interesants un pilns ar Ecchi momentiem, bet pēc tam seriāls kļūst interesantāks.
Sākums var šķist maldinošs, var arī mierīgi nodropot, bet tālāk gan paliek labāks ar katru sēriju.

Got a few currently:

Noskatījos pirmās 12 Stone Ocean sērijas - nothing too special, bet patika labāk, nekā Vento Aureo.

Tuvojas sezonas beigas šim epic anime - Jobless Reincarnation. Art style, music and story are just amazing. Šajā ir viss, kas vajadzīgs isekai cienītājam, kā man :grin:

Jaunā Demon Slayer sezona solās būt interesanta (kā nekā redzam vēl vienu Hashira). Opening is fire too :fire:

And last but not least - nolēmu noskatīties Shimoneta. No regrets so far. Brilliant and hillarious so far :joy:

1 Like

Sāku skatīties šo, ir interesanta. Mūzika arī ir ok, viena dziesma ļoti iepatikās.

Noskatījos Arifureta, beidzot. Žēl, ka ātrāk nenoskatījos, baigi patika, taču par laimi jaunā sezona nāk jau pavisam drīz. Main protagonist very cool and based. :grin:

Darīt nav ko.

1 Like

Damn, I wish it came back :frowning:

Ja ir īpaši mazohistiska vēlme piņņāt, tad nez, vai ir redzēta, bet var noskatīties Shigatsu wa Kimi no Uso: Shigatsu wa Kimi no Uso (Your Lie in April) - MyAnimeList.net

1 Like

2 sezona sogad

Damn, domāju, ka tikai filma būs :open_mouth:

Filma ar būs

Jau trešo reizi skatos no paša sākuma, tikai laikam vajadzētu arī pēdējo sezonu pabeigt.

1 Like

I loved it

Beidzot ari ielecu in bandwagon and checkout Jujutsu kaisen…Nezinu pagaidam par ko tads hype …nu kipa ir skatams be nav tads ka wow something new unseen

Tad ari esmu atsaku skatities Jojo once again jo redzeju fragmentus no jaunas sezonas and definetly peeked my interest once again :3:

Vairāk par gadu neesmu skatījis animes.
Bet nu izlēmu noskatīt šo turpinājumu.

Good, good.

Skatos Haruhi Suzumiya. Actually quite interesting.
Completely different from what I expected

And Arifureta 2nd season - lezgoooo

kaut gan tituls mani neuzrunāja, nenožēloju ka apskatījos.
Potenciāli mana šis sezonas top 3 anime.

Negaidīti intīms gabals, bet labi balansēts.

5 sezona noskatita ,tagad prieksa 6 sezona

Ka ari atsaku vel vienu gabalu skatities no mana on holda saraksta

Legit viens no labākajiem seriāliem. It īpaši trešā sezona.

Ieintriģēja vairāk nekā es gaidīju.

Bet šis viennozīmīgi ir interesantāks.

1 Like