Anime ko es šobrīd skatos

tiem, kas ir noskatījšies “Mieruko-chan”, ir vērts skatīties? pēc pirmaj;am 2 ep šovs šķiet kā vista bez garšvielām, bet vērtējums ir labs. Vēlāk sekos arī kas skatāms?

Noskatījos Kannagi, sen biju noskatījis, ka varētu kādreiz noskatīties, bet kaut kā likās būs kaut kāda parasta komēdija tāpēc atliku. Beidzot noskatījos, bija laba, kopumā man patika. Protams, komēdija arī bija, bet bija vietā :D

varbūt ne gluži anime, bet pēc ep1 jūtos kā atradis zeltu

Sāku skatīties Dagashi Kashi. Man patīk atmosfēra, ir labs. Jau sāku skatīties arī otru sezonu, izrādās otrai sezonai sērijas ir tikai 12min.

Otrajā sezonā gan puse sēriju nebija jau tajā noskaņojumā. Parādījās jauns character Owari, kura man nepatika un nebija tā atmosfēra.

Meh… Solid 5/10.

Angliskais nosaukums skan labāk, bet izskatās ka būs iespaidīgs šovs šosezon.

Sākumā īpaši nepatika, bet uz beigām ieinteresēja vairāk.
Bet nekā diži īpaša, bet skatīt var.
Beigas gan tādas pašvakas.

OP sākumā ar diži negāja pie sirds, jo izklausījās, ka būtu švaka dziesma no Guilty Gear spēlēm, bet vēlāk kaut ka iepatikās tomēr kaut cik.
Abi divi ED gan švaki meeh.

Iekš MAL ir 25 sērijas un 1 special sērija.
Lejuplādējot no nyaa si vai tokyoinsider ir visas 26, skatoties ar dub iekš wcostream (com) arī ir visas 26 sērijas.
Bet randomā googlē atrodot citās adresēs rāda tik 25 sērijas un special sēriju atsevišķi. BET nez kāpēc iekš tām adresēm special sērija ir tieši pati pēdējā sērija, pašas beigas. … laigan iekš MAL kāds komentē ka special sērija esot 15. sērija.
Tad nu labak lejuplādēt un lūkot vai skatīt online iekš wcostream.

Pašlaik mēģinu pabeigt attack on titan, pēc tā man interesētu noskatīties “terror in resonance” vai “your name”. Nevaru sagaidīt “chainsaw man”, jo ļoti patika manga

Baigi atkarīgs no tā vai būs laba animācija. Cīņu anime bez ekstra animācijas nav tas. Cerams esmu gana aizmirsis mangu. xD

chainsaw man būs vainu loti labs, vai loti slikts, jo chainsaw man ir loti “fast paced”, tāpēc nezinu cik labi adaptēs.

Studija MAPPA, ja to vēlas, noteikti var tikt ar to galā. Tai pat laikā nevaru teikt, ka viss ko tā ražo pilnīgi ir zelts.

Mappa jau ar Jujutsu Kaisen parādīja, ka problēmas ar fighting scenes nevaidzētu būt, so high hopes.

Atliek tikai gaidīt

Nepatika tas ka “final season” iet tik ilgi kā 3 sezonas pirms tās.

Jā, bet nu MAPPA prot arī budžeta variantus ražot. :D

Es pēdējo sezonu vēl nesāku skatīties. Tur tak ir tikai par 3 epizodēm vairāk nekā bija pirmajā sezonā. :D

Pašlaik jā, 2023 iznāks final season final edition(part 3) ar vēl 8 sērijām

Un še es domāju, ka tūlīt varēs skatīties pēdējo sezonu, jo beidzot iznākušas visas epizodes. :(

nesen noskatījos šo jauniznākumu Netflixā

" DON’T HURT ME, MY HEALER!"

škiet ka sakumā bija domāta kā komēdija, bet vairāk velk uz mazohistu mērķauditoriju

Beidzot noskatījos šo.
This was nice.
Kaut kas nedaudz ārpus ierastā, jo “stop motion animation”.
10 min sērijai ir ok, bet par maz to sēriju, tik 13, kādas 20 varēja būt labāk.

Bet nu vismaz būs turpinājums.

Laigan nezinu kādā apjomā, jo pēc apraksta izskatās ka drīzāk vai nu viena sērija (varbūt garāka par 10 min), vai arī varbūt filma (gara vai īsa).

p.s. laigan MAL tags ir “Kids”, tā tomēr nav, jo tas ar ko nākas saskarties galvenajai varonei ikdienā ir pieaugušo lietas.