Anime ko es šobrīd skatos

noskatīšos ;D

1 Like


No jaunajiem pagaidām esmu redzējis tikai šos…
Nu mani ieinteresēja… Izskatijās aizraujoši.
2 Likes

Es šo sāku skatīties

3 Likes

Higurashi no Naku Koro ni (2020), laikam ir kaut kāds remakes vecajam seriālām? Vai tur kāds alternatīvs story line? Bet es veco neesmu vēl skatījies.

tas ir remake, bet nu es pieņemu(redzot, kā sokas visiem anime kas iziet mūsdienās), ka vieglāk vnk original show noskatīties. Oriģinālam ar aging nav nemaz tik daudz problēmu, ļoti skatāms. Nebrīnīšos pat ja 2020 būs daudz no oriģinālā izgriezts.


Atsāku skatīties un biju aptsājies pie 86 sērijas pirms tam, bet tagad tāds orgazsms skatīties pa trim dienām jau 100 sērijā tiku, parasti sanak pa 1-2 serijam noskatīties (random anime) a te jau 3-5 :) …
1 Like

Currently my favorite anime


Nedomāju ,ka kautkas tāds mani tik ļoti ievilks.

Pagaidām nesaprotu labs vai slikts bet noteikti noskatīšos.

Nu šis gan ne ļoti iegāja man… Bet nu ,tad jau redzēsim ,kā būs tālāk.

Isekai vienmēr ir patikuši ,tākā šis cerams arī nebūs slikts.

Sports ir viens no mīļākajiem žanriem ,tāpēc būs vien jāskatās.

Šis man vienkārši patīk… :)

Diezgan interesants.

Šis jau man no pirmās sezonas patīk.
Vēl pāris jaunos gribētos paskatītis bet tos kādā citā dienā…
1 Like

Noblesse neskaties… - rep

Pēc trailer neizskatās nemaz tik slikts

Ko varu teikt! Stiprs darbs. Viena no retajām anime, kam noskatos brīžiem pat ar visu ending un paķer uz patiesām emocijām. Ļoti dramatiska un dzīves pārpilns. Teiksim pašlaik tā.

1 Like

Sveiciens no 2000. gadu action stila anime. Pa savam stils novecojis tomēr kaut kā izskatās svaigi. Kopumā patīk. Neesmu vēl pabeidzis, tāpēc gala verdiktu nevēlos teikt.

1 Like

Šo rudens sezonu es sāku skatīties šo. Izskatās interesanti. Pagaidām tik pirmās divas sērijas redzēju.

Šo arī kautkad iesākšu.

Kā arī esmu noskatijies Kuroko no Basket 1 un 2 vēl 3 jāpabeidz. Man sporta anime vispār diezgan labi ieiet. 2 daļu pa 2 dienām noskatijos.


Pabeidzu skatīties Ixion Saga DT
Amazing anime, bieži ar savu komiskumu deva Gintama vibes.
Cool and Good.

Tagad iesāku Karakuri Circus.
Pagaidām tik 3 epizodes noskatījos, bet jau bišku hype ir. Lookin good

@Jua @Salody
FUUUUUUUUUUUCK YEEEEEEEEEEEEEAH

2021 , Cerams ka ar gada sākumā, negribas gaidīt uz gada beigām ;d
Poster bilde ir lieliska.
Savā ziņā nedaudz biedē “Netflix”, bet ir jau viņiem labas animes un visas jau ar nav CGI un šī jau ar nebūs, jo nu arī to veidos J.C.Staff, kas ar bišk biedē xd, bet un cerams ka piesauks labākos rakstniekus un māksliniekus.

Un mūsu galveno tēlu ar ierunās Kenjiro Tsuda, tas kurš bija live action mangas reklāmā, nevis Hiroshi Tamaki, kurš ir live action seriālā.


p.s. tiko ar pamanīju, ka iekš live action seriāla ir jauns tēls, kas nav mangā - mūsu galvenā varoņa un viņa sievas meita. … tas var būt vai nu kas labs komēdijai vai ar kas baigi lieks, it īpaši hardcore mangas faniem.

p.s.s. Live action seriālam jau iznākušas 3 sērijas, bet neesmu vēl noskatījies, bet laikam jau ar nav īsti oficiālu subtitru.
bet uzgāju šo, fan subs, bet varbūt būs ok. blitzfansub .com/category/gokushufudo/

@Salody nezinu vai tu manīji toreiz vai ar nē, bet neliels info par live action seriālu Seriāli un Filmas ko es gaidu - #228 by Enemijs

3 Likes

GASP, cerams ka būs labs :D fingers crossed D:

1 Like

Beidzot apnemos sakt, so far it’s pretty good
3 Likes