Anime ko es šobrīd skatos

Uz klasisko mūziku vairs nevaru paskatīties…

1 Like

Domaaju sodien noskatiities sho

1 Like

Beidzot arii shito saaka turpinaat

1 Like

Tas ir neaprakstāmi, tik daudz random emocijas skatoties šo, it īpaši pēc ilga battle shounen perioda.
-random raudāšana un neaprakstāms "dzīvības neesamības " vibe.
Šodien sāku un pabeigšu, šis ir jāpaskatās vienā dienā …OBLIGĀTI. Savādāk šī sajūta pazudīs…

edit: pabeidzu, Sapratu cik peanut brain es esmu … Saprotu overall feeling , bet man nedalec daudzi topiki. Tik tapēc ka nevaru daudz ko nogremot 9/10.

3 Likes

Noskatījos Kill La Kill
Tik daudz fanservice, ka uz anime vidu jau pierodi un pilnīgi aizmirstas ka tāds tur ir.
Overall ļoti patika

2 Likes

Es nezinu kapēc bet ,ja es atrodu anime par mīlestību. Es insta viņu noskatos. AAAAAA… Kapēc viņi ir tik GOOOOD?
1 Like

Was kind of meeh for me, pārsvarā tēlu dēļ.

Izdomāju iesākt Akame Ga Kill.
Pirmā epizode jau ieintriģēja. Tālāk redzēsim.

Edit: Esmu noskatījies. It was a damn good one.
Has some sad parts too :(

I found it to be an enjoyable isekai

pretty kek until the demon got hungry dying

Joprojām skatos šitos, cuz you know… thanks covid.



Skatoas arī šos:


Un pabeidzu šito nesen:

Pabeidzu šo gabalu, “Magnetic Rose” is amazing, bet pārējie 2 ar bij skatāmi.
1 Like

Watched this one too, held it for so long, movie was really good. :)

2 Likes

Noskatījos beidzot visu MHA/BNHA

Un tagad mēģināšu noskatīties līdz galam arī Haikyuu!!!

Droši vien tagad paskatīšos Ixion Saga.
Kā isekai cienītājam, domāju man patiks :smiley:

1 Like

Sāku skatīties Yahari Ore no Seishun Love Comedy wa Machigatteiru trešo sezonu. Uzreiz kaut kā likās ka tam čalim Hachiman Hikigaya balss tādā jocīgāka, savādāka, itkā nebija tāda, domāju varbūt balss aktieris nomainījies, bet nē skatos ir tas pats balss aktieris. Pirmā, otrā sezona ir 2013/2015 gada, trešā ir šī gada, laikam pa visiem šiem gadiem balss ir mainījusies. Paklausījos pirmo sezonu, nu jā balss tiešām atšķiras, ir nedaudz pamainījusies pa gadiem.

Pabeidzu skatīties The God Of Highschool.
Jāsaka ka tiešām ātri viss escalated no 0 līdz 100 to pašu 13 epizožu laikā.
Kopumā anime ļoti patika, kaut neesmu neko no šīs manhwas(?) iepriekš redzējis (baigi slavēta esot). Cerēšu uz anime turpinājumu.
MyAnimeListā gan izskatījās ļoti neapmierināti un salty cilvēki par šo visu :smiley:
Kādas ir jūsu domas, ja kāds vēl ir noskatījies?

Pabeidzu šo. Likās laba priekš komēdijas. Pirmās sešas minūtes bija meh, bet pēc tam palika interesanti. Don’t expect any actual romance though. It’s just a comedy, bet it succeeded in making me laugh out loud so.

2 Likes

@haachikooo šī ir tā anime par kuru mēs runājām mītiņā

1 Like

Nevaru saņemties noskatīties beigas Avataram gaisa bendētājam.