Anime ko es šobrīd skatos

Yup. Jau četras sērijas ir iznākušas.

Vēl joprojām esmu ceļā ar Naruto schippuden, sāku Black clover un kkur esmu tg arī pusē tokyo ghoul 2. sezonā.

1 Like

Sodien madoku pabeigsu skatit 3 serijas palika.
https://myanimelist.net/anime/9756/Mahou_Shoujo_Madoka★Magica?q=%20m
Un turpinasu EvA skatities uz ko kadu laiku jau uzmetis roku biju pec 13 episodes

Sāku skatīties Shoumetsu Toshi, vēl visas sērijas nav iznākušas, kādas pēdējās 3 nāksies pa nedēļai gaidot noskatīties :smiley:
Vērtējums tāds diezgan zems, zems jau bija, kad pirmās sērijas izgāja, bet noskatījos pagaidām pirmās 3 sērijas, man liekas ir ok, pagaidām patīk.
https://myanimelist.net/anime/37952/Shoumetsu_Toshi

Šito skatos šobrīd. Holy carp it is good.

1 Like

Noskatījos, Shuumatsu Nani Shitemasu ka? Isogashii Desu ka? Sukutte Moratte Ii Desu ka? Nedaudz nepatika, ka tur baigi pārspīlēti ar tām rasēm, ne īpaši labi tas izskatījās, bet tas netraucēja skatīties, tik ļoti uzkrītoši tas tur nebija. Kopumā Anime patika un aizrāva. Vienīgi žēl ka beigas bija tik sad :sob:
Bet izskatās, ka Anime nav nemaz pabeigta un būtu jābūt turpinājumam, vismaz prasās pēc turpinājuma, jo cik varēja saprast Chtholly reinkarnējās, nu varbūt Willem tur atkal pamostos tur pēc kāda laika, kad Chtholly izaugs un Chtholly atcerēsies atmiņas no iepriekšējās dzīves un tad varēs būt kopā atkal, kaut kā tā.


Nu ta beidzot.

Šo kaut kad gribēju skatīties. Kāda ir?


Kaut kā nav gadījies neviens Anime par vampīriem, ir dzirdēts par Owari no Seraph, sāku skatīties, pusi noskatījos no pirmās sezonas, kopumā patīk. Jānoskatās vēl līdz galam.

mm, yes yes, i liked it a lot.
otrā sezona gan bišk mazāk. jācer ka kaut kad būs 3. sezona.

Es baigi nezinu, bet varbūt Blood+ un Blood-C , laigan C esot baigā kaka, bet + esot nice.

Anime nav līdz galam pabeigta? Ja jācer uz trešo sezonu?

Anime ir balstīta uz mangas, kura vēl iet. Jā, animei nav beigu. Bet nepaliek uz baigā clifhanger.

1 Like

hellsing ultimate

Trinity blood, shiki

1 Like

Noskatījos līdz galam, jā nu skaidrs, ka turpinājumam jābūt. Domāju, ka šim Anime turpinājums būs, jo diezgan populārs darbs. Noteikti gaidīšu nākošo sezonu.

Kopumā man patika. Un patika man vienādi, gan pirmā, sezona, gan otrā, gan OVA. Bet tāda sajūta kaut kas tā kā pietrūka tajā Anime.

Yuuichirou un Shihou raksturi, kašķi un pārējais man baigi atgādināja Rin un Ryuuji kašķus un attieksmi no Ao No Exorcist.

Tgd skatos šo te darbiņu, sen vēlējos, dēļ amazing opening xD Un beidzot saņēmos, pagaidām esmu pusē.

Un sākšu vēl vienu, kas mani Ieinteresēja, palasīju, ka tas ir isekai, kas ir dark themed. ieinteresējos, jo dark themed isekai ir kinda unique un rare, es lkm tik Re Zero redzēju, kas bija kinda good.

Pabeidzu skatīties Dororo. Was good :slight_smile:

1 Like


Man ta piecas noslēgsies ļoti drīz un apmainīsies pret vasaras sezonas piecām.

1 Like

Skatos šo te. Tiku līdz jau 22 sērijai. How did I miss this?

2 Likes

Good stuff. Es arī šobrīd skatos

Edit: Tikko pabeidzu 25. sēriju :frowning:
Gribu otro sezonu!!!

1 Like