Anime ko es šobrīd skatos

Skatos gate: Jieitai Kanochi nite, Kaku Tatakaeri.

Pirmā sērija iesākās tā nedaudz nejēdzīgi, atveras vārti un tie tur no tās pasaules pēkšņi uzbrūk nevainīgiem civil iedzīvotājiem. Otrajā, kad tiek uz to pasauli, tad tās armijas ar viduslaiku ieročiem bezjēdzīgi uzbrūk mūsdienu karavīriem un iet bojā. Tagad tie mūsdienu karavīri izglāba to elfu un palīdzēja tiem ciemata iedzīvotājiem, laikam tur tajā pasaulē ir gan sliktie, gan labie, es vēl tikai pirmās 4 sērijas noskatījos, pagaidām nav saprotams kas tur kā, bet ieinteresēja.
Pirmās divas sērijas var atrunāt skatīties, bet skatos tālāk, izskatās būs interesanta.

Vnk isekai ar armijas propagandu


Mana mīlestība beidzot tika iztulkota papolnam.

1 Like

so. how was the 1st season of Gundam: IBO ;o ?

#RipBiscuit ;<

Pirmā sezona nelika skumti, nebija tā ka sākumā vai pa vidu tā, ka gribētos nomesti aiz garlaicības viss turējās atmosfērīgi kā viena liela ģimene. Jam Biskvits man patika, bet es jau kaut kādā ratā jutu ka viņs ies bojā hz.

1 Like

Nu jā, pirmā sezona it kā tik tai vienā brīdī iedod pa jūtām. But the next one … ooohhh boy.
Njā, pirmā sezona varbūt tāda brīžiem var likties garlaicīga bišk, bet nu tas action parādās ik pa brīdim un aizdzen garlaicību, bet nu arī jā, tas kopīgums un paši tēli tajā visā tomēr ievelk ;d

Varētu varbūt pat otro reiz visu noskatīt, bet kaut kā liekas, ka par ātru skatīt, ka tas varētu pabojāt tos pirmos iespaidus par šo animi.

Esmu pabeidzis skatīties Baki pirmās 2 sezonas. Šķita diezgan nice. Tagad turpināšu ar jauno (2018) versiju

Sāku skatīties Shinsekai Yori, noskatījis 3 sērijas, izskatās interesanta.

3 Likes

Iesaku Jums Skatities Jojo Kurs Nav Vel Skatijies

1 Like

Tev te jāraksta ko tu skaties uz doto brīdi nevis jāiesaka kādam, ko viņam skatīties xd

Paldies, bet nē.

1 Like

Es skatos Jojo
Jojo is good

Es tiko pabeidzu Kill la Kill un izdomāju pabeigt black butler beidzot, skatos arī Black Clover, Bungou stray dogs, Fairy Taill, One punch, Shielded hero

atceerejos ka biju so anime nolikusi uz skatianos lidz ko iznaks visas serijas tad nu sorit ari iesaku skatities

1 Like

pabeidzu Neverlandu skatities…Superiga anime ar nepacietibu gaidu otru sezonu …
Pa to laiku izdomaju iecekot kas man ir Hold on saraksta vertigs palicis …ta nu atsaku skatities
My roomate is Cat;

Attack on Titans season 3

1 Like

Bruh, noskaījos Baki līdz galam un tagad gribu nākamo sezonu :frowning:

image

Tagad iesāku Rising Of The Shield Hero…

image

God I fu***ng hate Malty! :rage:

Tas laiks ir pienācis, jānoskatās šis leģendārais gabals.

Gribēju skatīties Mahou Shoujo Ikusei Keikaku, kaut kādā veidā vakarā netīšām novilku citu Anime ar nosaukumu Mahou Shoujo Site un šodien sāku skatīties to :smiley:

Izskatās ka abas Anime ir līdzīgas :thinking:

Noskatījos pirmās divas sērijas, izskatās ok. Mahou Shoujo Ikusei Keikaku noskatīšos vēlāk, tad :smiley:

Animes kurām es šobrīd sekoju līdzi visvairāk.



1 Like

Cik es saprotu, tad Attack on titan S3 part 2 ir tikai nesen sākusi nākt ārā? :thinking: