Anime ko es šobrīd skatos

Ari nobeidzu shield hero, was ok. Esmu bik iekavejis visa sitaja anime stelle

2 Likes

Arī nesen piebeidzu, man ļoti patika.

1 Like

Sāku skatīties šo, pagaidām liekas diezgan laba.

Noskatījos Shoumetsu Toshi, tik slikta tā Anime nemaz nebija kā daudzi vērtē. Pirmās sērijas ieinteresēja, vēlāk tāds ne tik ļoti labs palika, bet bija ok var teikt. Beigas gan likās tādas sasteigtas. Viss itkā beidzās ok, bet tomēr tādas beigās man īsti nepatika, varēja būt kaut kas labāks.
Pati ideja Anime kopumā bija laba, bet nebija viss tik labi pasniegts, liekas tādā steigā uz ātru sataisīta Anime.
Kopumā bija Fine.

Animācija bija laba vai ļoti laba?

Tu domā pašu vizuālo? Normāla.

Noskatījos Island. Pat nesaprotu kāpēc tik daudz negatīvu atsaukšmu, MAL vidējais arī tāds so-so. Anime bija interesants, man patika.

Beigas gan mani baigi pārsteidza, negaidītas tādas.

Fullmetal alchemist ir tik ļoti nepareizs :neutral_face:

tu vnk esi dīvains

1 Like

image

Šis ir dīvains

1 Like

that 's beautiful

1 Like

saku That Time I Got Reincarnated as a Slime - https://myanimelist.net/anime/37430/Tensei_shitara_Slime_Datta_Ken

not terrible so far, patik man tie moorpg mix magic anime

Iesāku skatīties

Pagaidām ir okke.

image
Ummm - uzmetu aci upcoming My hero academai sezonai. Main chars Kirishima… de um? Gan jau vēl nav pabeigts synopsis i guess.

1 Like

Gonna be lit

1 Like

Noskatījos Hai to Gensou no Grimgar. Tā arī netika noskaidrots kā un kāpēc viņi nokļuva tajā pasaulē. Ne arī kāds tur mēģināja noskaidrot kur pazudušas atmiņas, ne arī noskaidrot kāpēc tur nokļuva. Nedaudz viendabīgs Anime, pa lielam tikai ķersta tos briesmoņus, lai nopelnītu un viss.
Izskatās tie briesmoņi, goblini ir arī sapratīgi, tur vieni pat izskatījās, ka spēlēja šahu vai kaut ko līdzīgu šaham, bet viņi itkā cilvēkiem neuzbrūk, bet cilvēki viņus medī, tā arī nebija pateikts kāpēc līdz tādam tā pasaule nonāca un kas tur patiesībā notiek.
Kā action, kad cīnās ar tiem briesmoņiem bija ok. Tas komandas darbs, draudzībā un viss pārējais kas ar viņiem notika arī bija ok.
Kopumā nekas baigi īpašs nelikās, bet bija ok.
Tas Ranta bija diezgan kaitinošs characters visu Anime.
Art gan interesants, vismaz fons, nevar teikt ne patika, ne nepatika, kaut kas tāds savadāks.

1 Like

Sāku skatīties šo, izskatās interesanta.

Šo skatu.

Kā arī pabeidzu TerraFormars un uzsāku otro sezonu, hella disappointed esmu pēc 1 epizodes, gan animācijas maiņa, gan debīlu joku pielikšana, viss tika padarīts bērnišķīgs, ceru atleast gore elementus atstāja kaut cik.

1 Like

Vodka means water in russian.

3 Likes