Anime ko es šobrīd skatos

Laikam jau , bet skatīties 50 EP kuras var sabāzt 20 ir nedaudz nogurdinoši

Nesūdzētos, ja tagad būtu 50 epizodes ko skatīties. Nav nekā aktuāla, nu tad anime tikpat kā neskatos. xd

1 Like

Cowboy Bebop skaties

Nevelk kaut kā.

1 Like

Sūdīgi tev, Tādu klasiku neskaties. Bang!

Neesi redzējis One Outs, tādu klasiku… Pew pew!

Sports anime.

Fucking great sports anime. Tad jau Ippo ari neesi redzējis?

Both no, and labāks piemērs arī būtu Ippo, ja tu gribi kkoo pret Cowboy Bebop mest. One Outs lacks popularity, daudzi pat nezin, ka tāds pastāv, Psychological, Sports show. Ippo vismaz ir populārs un varētu skaitīties pie must see anime, like Cowboy Bebop. One outs stabili nav must see

Oi, nerunā pirms neesi redzējis. Its fucking great!
Bet nu jā, Ippo bija vēl labāks, jo man sirdī bokss.

Never said it’s trash or anything, if it would be must see one, I would definetly get more recommendations from people to watch it and people would praise it till this day.

8.39 ir pārāk zems reitings priekš tevis? Labs Madhouse pyschological darbs. :(

Neko nezinu par darbu utt. Zinu, ka baseball anime with genius guy in itand it have similarities to Death Note in that psychological factor and animation.
Es runāju par to ka tas nav populārs un nav ietekmējis anime community nekādīgi, lai likt pie tādām pašām klasiskām ka Cowboy Bebop, Serial Experiment Lain utt, tas ir something like Gungrave, definetly not must see one, but it’s might be something u pike alot.

Man šis patika vairāk nekā cowboy bebop un hajime no ippo

1 Like

Prieks dzirdēt actually ka kādam viņa arī vēl patīk jo tā man ir viena no bērnības mīļākajām animem :3:

1 Like

Zini es bleach un yugio arī nevarēju līdz galam noskatīties bet One piece bija kas tiesam mani aizrava xD

1 Like

Nu man mazliet savādāk viss. Bleach kad beidzas Aizen arc vairs nav interesants, tpc es apstājos uz 316 sērijas. Yu gi oh es skatos otro reizi xD No visiem long going shounen šis ir mans favorite, bet jā otro reizi es pabeigt nevaru :c

I watched 1st episode of yugioh and dropped it straight away.

1 Like

sad u missed some great english dub anime xD
I don’t understand how can someone dislike this masterpiece. xD

Tikko pabeidzu skatīt Tsuki ga Kirei / as the moon , so beautiful .
Ir pieejams eng dub, bet skatījos ar eng sub.
Vizuāli ir tīkami, bet ir viena netīkama lieta daudzreiz manāma uz kādu brīdi. Ļaužu pūļi ir cgi veidā. Ir reizes kad galvenie tēli ir zīmēti, bet tu redzi citus backgroundā cgi. Tas ir tā nedaudz netīkami, bet tas nav bieži.
Tēli ir ok un tīkami.

Stāsts, notikumi utt hmmm. grūti spriest, jo reāli anime visā ieiet ļoti lēni un baigi mierīgi, pat pārāk, jo kas vairāk sāk notikt tik ap kādu 8 sēriju ;d Tas nenozīmē ka anime ir slikta, bet daudziem visticamāk būs sākumā garlaicīgi.

Un tad beigas. hm, man bija jau aizdomas kā viss varētu beigties, pāris lietas notiekošajā uz to mudināja, bet tomēr es kļūdījos. Bet tas nenozīmē ka tas slikti. Beigas ir labas. Bet savā ziņā man nebūtu iebildumu ja būtu beidzies savādāk.

Par beigām ar spoileriem:

Man likās ka beigās viņi nepaliks kopā, ka tobrīd kad viņa aizdevās prom ar vilcienu tad arī viņiem viss būs pārtraukts. Tā kā tāda pirmā mīlestība, kurai tomēr nebija nākotnes.
Bet re ka nē. Tomēr palika kopā. Tas ir jauki, bet savā ziņā ja beigas būtu bēdīgas tas arī būtu saprotams. Tas būtu bēdīgi, bet tomēr saprotami.
Bet bišk nepatika, ka pēdējās sērijas ED laikā tiek parādīta viena otra aina un viņu LINE sarakstes. Jo tas pat aizgāja līdz viņu kāzām un jaundzimušajam bērniņam. Tas likās nedaudz par daudz. Par daudz sāka rādīt viņu nākotni. Bet nu tas jau nav nekas slikts tomēr.

I cried at the end :< … and now i feel like crap xd