Anime ko es šobrīd skatos

Complete trash, fight me.

Tad kad tas iznāca tas nebija trash, vienkārši pieslēdzos nedaudz pa vēlu, kā arī kaut kas ar sad endingu ir kā minimums 1 balle plus,neaizmirsīsim, ka tā ir shortfilma uz Low budget, es labāk paskatos šo, nekā skatos boruto atnākot mājàs XD un Tu vēl esi salty par devilman crymetosleep

and? how was it ;o?

Man ļoti patika, es domāju būs overhyped, bet nē bija forši

2 Likes

facepalm, ka kko tādu pateikt var par black lagoon.

Need some shounen trash in my life.

2 Likes

Never call shounen trash :smiley:
Black Clover is bae :joy:

Skaties one pieceeeee

2 Likes

Tas sēriju skaits mani biedē, esmu 6 episodes redzējis, katru reizi, kad domāju paturpināt es paskatos uz tām 800+ sērijām un saku sev f this i’m out xD

2 Likes

Black lagoon nebija skatīts pirmstam un es parasti nedraudzējos ar šādiem “Pure action” anime

Ok dude I can understand u don’t like Devilman, but shit talking Boruto is over the top, best show ever made

Ha, how can one watch Boruto ~and Naruto too.

One piece is good tho. Manga better, since it has better pacing. (Dressrosa arc almost killed me.)

1 Like

Pabeidzu Goblin Slayer, and DanMachi anime.

1 Like

just jk, boruto is just pure cancer.

This one was good, but fillers :c

and? Still too much episodes, so not worth it. Es bleach un yugioh(rewatch) pat pabeigt nevaru, kur nu vēl one piece.

1 Like

Būs vēl ļoti dsudz, bet OP ir best adventure anime. Un tas universe ir tik ļoti entertaining.

2 Likes

One piece animē ir kinda shit dēļ pacing , bet manga atzīta par labāko pasaulē, jo katrs arc ir labāks par iepriekšējo

nezinu tādu.

1 Like

Oops

tu lkm domāji par One Please(speciāli btw) xD

1 Like

Skatoties ongoingā ir kā ir, bet tas maratons no 0-800 epizodei ir labs. :owocry:

1 Like