Anime ko es šobrīd skatos

(Ruslans) #649

Complete trash, fight me.

(Gints !?) #650

Tad kad tas iznāca tas nebija trash, vienkārši pieslēdzos nedaudz pa vēlu, kā arī kaut kas ar sad endingu ir kā minimums 1 balle plus,neaizmirsīsim, ka tā ir shortfilma uz Low budget, es labāk paskatos šo, nekā skatos boruto atnākot mājàs XD un Tu vēl esi salty par devilman crymetosleep

(Lauris) #651

and? how was it ;o?

(Gints !?) #652

Man ļoti patika, es domāju būs overhyped, bet nē bija forši

(Ruslans) #653

facepalm, ka kko tādu pateikt var par black lagoon.

(Ruslans) #654

Need some shounen trash in my life.

(Ričards) #655

Never call shounen trash :smiley:
Black Clover is bae :joy:

(Modris) #656

Skaties one pieceeeee

(Ruslans) #657

Tas sēriju skaits mani biedē, esmu 6 episodes redzējis, katru reizi, kad domāju paturpināt es paskatos uz tām 800+ sērijām un saku sev f this i’m out xD

(Gints !?) #658

Black lagoon nebija skatīts pirmstam un es parasti nedraudzējos ar šādiem “Pure action” anime

(Ruslans) #659

Ok dude I can understand u don’t like Devilman, but shit talking Boruto is over the top, best show ever made

(Markuss) #660

Ha, how can one watch Boruto ~and Naruto too.

One piece is good tho. Manga better, since it has better pacing. (Dressrosa arc almost killed me.)

(Markuss) #661

Pabeidzu Goblin Slayer, and DanMachi anime.

(Ruslans) #662

just jk, boruto is just pure cancer.

This one was good, but fillers :c

and? Still too much episodes, so not worth it. Es bleach un yugioh(rewatch) pat pabeigt nevaru, kur nu vēl one piece.

(Modris) #663

Būs vēl ļoti dsudz, bet OP ir best adventure anime. Un tas universe ir tik ļoti entertaining.

(Gints !?) #664

One piece animē ir kinda shit dēļ pacing , bet manga atzīta par labāko pasaulē, jo katrs arc ir labāks par iepriekšējo

(Ruslans) #665

nezinu tādu.

(Gints !?) #666

Oops

(Ruslans) #667

tu lkm domāji par One Please(speciāli btw) xD

(Modris) #668

Skatoties ongoingā ir kā ir, bet tas maratons no 0-800 epizodei ir labs. :owocry: