Anime ko es šobrīd skatos

Bungo Stray Dogs.
Pirmo reiz kad manīju PV traileri biju ieinteresēts, bet kad manīju nākošo, tad kaut kā vairs īsti nebiju.
Bet nu tad tagad noskatīju pirmo un otro sezonu + ova ar eng dub. Filmu pagaidām nē, jo nav vēl pieejama normāli.
Nelikās nekas baigi aizraujošs, bet ir laba.
Otrā sezona patika vairāk nekā pirmā.
Tik man humors īpaši negāja pie sirds.
Vizuāli un audio un eng dub ziņā viss ok, labi.
Tagad tik filma jāsagaida un ar pavasarī sāks rādīt 3. sezonu.

Just Because!
Ar eng sub, jo nav dub, bet tas ir okey.
Tāda vienkārša anime, ar neko neizceļas.
Vizuāli, audio utt ziņā ok.
Daļa tēlu tādi vienkārši, klusi un mierīgi, tā teikt bland, bet tad ir viens otrs tēls kas ir ar specifiskāku raksturu, tāds enerģiskāks. Man personīgi nebija iebildumi ka daļa galveno tēlu bija bland.

1 Like

Tagad rewatch DMC

Beidzot sāku skatīties slaveno Stein;Gates. Ir ok.

Shiina Mayuri balss sākumā nošokēja, itkā izskatās pieaugusi, bet balss kā pirmskolas skolniecei :smiley: Pirmās epizodes izklausījās jocīgi :smiley:

1 Like

Esmu noskatījies Assassination Classroom… rip :sob:

Assassination%20Classroom

1 Like

Release the spyce

PCCG-70436

1 Like


Vakar pabeidzu savu Kamuī kopumā 8/10 = ļoti labi, kaut gan pirmā sezonai brīvi liku 9/10 jo tur bija šis tas interesantāk.

Iesāku skatīties Prison School :smiley:
Pagaidām šķietami viens no dīvainākajiem anime, ko esmu redzējis

Tikko noskatījos InuYasha, man patika, vietām nedaudz Overused joki , bet man ļoti patika :heart_eyes:

1 Like


Vakar iesāku skatīties otro sezonu un noskatoties otro sēriju sapratu, ka būs šodien/rīt jānoskatās visas sērijas.

3 Likes

I need 2nd season of that shit. xD It was too good.

2 Likes

Read the manga.

1 Like

I dont like reading, so NO.

3 Likes

Your loss.

Pfff, don’t care

I’ve heard lots of people hating on the manga (because of the ending or something?)
But I’m reading it anyway

1 Like

Steins;Gate :slight_smile:
Seems like it’s gonna be a bit complicated

1 Like

Steins gate ir nice pick, ja tu noturēsi pirmās 11 sērijas, ja nemaldos bija 11, kas introduce šovu,ko uzskata par samērā garlaicīgiem un daudzi dropo tpc, tad apbalvojums būs patīkams xD

1 Like

Noskatījos šonedēļ : Black Lagoon, sidonia no kishi, School Rumble,Tatami galaxy un Hotarubi no mori e,

Domāju, ka “Hotarubi no mori e “ būs Masterpiece , bet…vienkārši teikšu, ka gaidīju vairāk, laba shortfilma, bet domāju būs nedaudz labāk