Anime ko es šobrīd skatos

Jo visi gaidīja kko daudz labāku, viņi nohaipoja sevi, jo tie paši autori, kas izveidoja AOT, bet anime īsti neizcēlās ne ar ko baigi OP .Basically, visi gaidīja kko AoT līmenī, bet nedabūja un tpc neracionāli novērtēja.
It was fine for me 6/10.

normali es ieliku 10 jo op/ed/osts izdarija savu Sawano merry me plz.

ED was bomb, cuz Aimer


Uzsāku pēc @Enemijs ieteikuma. 3 episodes in, tāds vairāk chill anime so far, bet ir viens faktors, kas man ļoti patīk- Jau pa šīm 3 sērijām ir tik daudz jautājumu uz ko nav atbildes pašā anime, un tas mani ļoti stipri ieintriģē skatīties tālāk, vai nu es gūšu atbildi uz jautājumu, kas mani moka vai arī man nāksies pašam aptuveni pieņemt, kas tas varētu būt. Love that type of sh*t.

1 Like

Mans šodienas plāns. Uzbrukt filmām ko sen vaidzēja paskatīties. Un vēl plusā paķert 2 anime ar 2 episodēm.

Tie, ko es jau noskatījos:



Tie, kas vēl priekšā:



Un ja vēl būs laiks, tad:

1 Like

Šī bija pirmā anime filma, kuru es skatijos pa LNT kanālu kaut kādā 2002-2003 gadā

2 Likes

Inuyasha

Kagome leads a fairly normal life, in spite of her weird family. Her house is a thousand-year-old Japanese temple, and her grandfather talks about the history of the house endlessly. Legend has it that the old well on the temple grounds keeps a vicious ancient monster at bay; Kagome never believed those legends, until now. The well opens up and sucked Kagome inside transporting her to an ancient time of enchanted forests and giant demons. Kagome is soon confronted by her odd resemblance to Kikyou, the girl who controlled the magical Shikon no Tama talisman and imprisoned the legendary half-demon InuYasha. Upon entering this fantasy world, Kagome is attacked by a demon hunting the Shikon no Tama; she unwittingly releases InuYasha from his imprisonment, only to find that he’s no hero.

Genre: Action, Adventure, Comedy, Demons, Fantasy, Magic, Romance, Shounen, Supernatural

Released: 2000

1 Like

haha same xD
Tas bija Ziemassvētkos.

Pirmā anime, ko noskatījies 🍎 - #78 by Enemijs


šis uzrunāja manu sirdi, domāju ka pretendē uz 9-10/10 man.

pirms kabaneri noskatījos pirmo sēriju ar sub, looks good, slinkums turpināt, bet gan jau paturpināšu kādā brīdī.
bet tas nebūs tas. MHA ir kas baigāgs, action, stāsts, tēli, utt. nu jā gan jau hinamatsuri ar kas manāms, bet cik es saprotu tā pārsvarā domāta kā komēdiska anime tik. tas nebūs īsti tas pats.

Hinamatsuri Nepaņem visus ar savu komēdiju, tas bija tikai labs pielikums pašam šovam. Characteri bija pamats visam.
Ja gribi kko action but better then MHA, tad skaties Fate series xd Vot tas ir worth hype for. Fate/Zero absolute banger, fate/stay night ubw really good one.

@UselessSakura fate? that’s some mindfuck ;d bet man negribas īpaši fantasy stuff.
ja nu vienīgi 7 deadly sins 2nd season. bet to kaut kad vēlāk.




+ova
filmu gan vēl nē, jo tai nav eng dub vēl.

1 Like

*INUYASHA MOVIE 1: AFFECTIONS TOUCHING ACROSS TIME

Menoumaru, a demon and son of Hyoga, who has been sealed by Inuyasha’s father 200 years ago, desires the power of Tetsusaiga for a special task. But instead of asking Inuyasha for it, he takes Kagome hostage and tricks him. The result is that Menoumaru turns even more powerful than before.Together with his female demon underlings Ruri and Hari he manages to turn friends into foes and lovers into haters.

Released: 2001Inuyasha-Movie-1

Fate nav mindfucka vnk noskaties Fate zero un Fate UBW un pārējie jau īsti nav obligāti, var tā prikolam xD Ne nu mindfuck, ja tu gribi iedziļināties.
7 deadly sins, man pirmā sezona pat tuvu nestāvēja abiem fate ko esmu redzējis xD
+Fate worth watching for Saber, Rin, Sakura xD

Noskatījos Gintama līdz galam :sob:
Ko gan es tagad iesākšu ar savu dzīvi :sweat_smile:

1 Like

Noskatījos Parasyte 1. sēriju
Domāju, ka būs baigi labs :slight_smile:

Edit: Esmu noskatījies Parasyte. Manuprāt vienkārši izcils anime.
Vajadzēja noskatīties jau sen. :slight_smile:
V1_UX182_CR0%2C0%2C182%2C268_AL

2 Likes

brum brum masinites

2 Likes

Beidzot esmu sācis skatīties arī šo:

1 Like