Anime ko es šobrīd skatos

why?


Vakar pa visu dienu un vakaru noskatījos otro sezonu, un ar beigās paķēru trešās sezonas pirmo sēriju.

Tad nu ar tagad skatīšos to.

es šobrīd skatos Saiki :nice: Saiki Kusuo no Ψ-nan (The Disastrous Life of Saiki K.) - MyAnimeList.net

1 Like

Cik esmu dzirdējis no mangas lasītājiem: “the 4th season is gonna get dark”

1 Like

Pabeidzu My Hero Academia.
Forši un patīkami, gribētos redzēt vēl.
Bet tagad tāda tukšuma sajūta … ko vispār darīt tālāk!? Vai ko citu vispār skatīties!? hmm.
Tagad tik jāgaida februāris kad kāds ieliks filmu torrentos un tad ilgs laiks līdz 4. sezonai. Vienīgi tās 2 ova jānoskatās vēl.

1 Like

Paskaties “Cross game” diezgan wholesome cool anime

1 Like

sports anime … i’m not in to that tho.

1 Like

ieteica, jo es bēdīgs.


Iesāku, noskatījos 6 sērijas, iepauzēju.
Vakar pacēlu atkal, laigan noskatījos tās pašas pirmās 6 sērijas, un šodien ar pārējās noskatīju.
Forša anime, lika jau pasmaidīt, bet tomēr tas humors saistībā ar dzeršanu, tās dusmīgās sejas un kliegšana, negāja tik ļoti pie sirds, pieradu un likās jau nice, bet nu, tā ka 10/10 es neteiktu. Man vienkārši tīk savādāks humors.
Bet nu bija jau labi.

1 Like

Nesen noskatījos Princess Principal. Pirmais iespaids bija nekāds, jo viss notiek rietumos un pagaišā gadsimtā. Bet nu skatījos tālāk un palika aizraujoši, diezgan savdabīgi interesanta Anime.
Šogad vēl kaut kad turpinājums paredzēts.

Rīt jau pabeigšu šo darbu.

1 Like

Un kā?

1 Like

pateikšu rīt, jo es 17 sērija praktiski tikko pārlecu uz fantastiku a.k.a. Sci-fi. Kaut arī jau bija introduction sci-fi, anyway can’t really say anything about that.

Pēc progresa var spirest, ka patiik nav taa, kad apstajas kaut kur sakuma episodes un marinē tur kaut ko.

1 Like

Eh, ar long series 70+ man ir, ka marinēju even tho anime looks so good and promising :c Grūti man turpināt kko ar lieliem cipariem xd

Ja būs laiks varēsi šito piereiz noskatīties

Ir originals uz 94 sērijām, tpc diezvai es sākšu šo nenoskatoties pamatu.
Es Basilisk pēc Samurai Champloo un Gungrave skatīšos

Nesen noskatijos High school of Dead …

Ja godigi nekad nedomaju ka sanemsos noskatities. katru reizi kaut kas atrunaja jo bija dzirdetas dazadi atsauksmes par to …Ja neskaita pirma serijas ar cupu fanserviss momentiem kas sita mani ara lai es varetu stastu uztvert nopietni, velak pieradu un izbaudiju ari fighting scenes it seviski ar Saeko …,Vina pat pievienojas manu milako telu listei ;3 Zel ka ta ir tipiska anime ar nepabeigtu ending (kipa gribi zinat kas notika talak …lasi mangu -.-) Ka ari zel ka nav sequel vinai .BEt tiem kuri svarstas par skatisanos tapat ka es kadreiz …noteikti noskaties …nenozelosi :)

Tagad iesaku skatities Kakuriyo no Yadomeshi.

Atgadina man kaut ko nedaudz starp Kamisama Hajimemashita un Mahoutsukai no Yome.Patika sakuma ideja kur Meitene ir spiesta aprecet cilvēkedaju???(Ogre… pareizi tulkoju?? )jo vectevs vinu atstaja par kilu savam paradam…un pa cik vectevs nomiris tad cilvekedajs izdoma savakt savu kilu…:D :D

1 Like

Hinamatsuri paskaties.

Really good one. Pat sci fi bija enjoyable to watch, + I liked how they introduced it in the show. Characters were cool af, even tho tur bija 2 main characters, bet visi supp dabūju savu laiku, ka tu spēji saprast kas un kā. I guess I liked Sci Fi, tpc ka ļoti atgādināja darbu Hellsing, jo reāli bija līdzīgs daudzos faktoros.

1 Like

@DiviViens Es lkm atradu labu Grand Blue aizvietotāju xD Atšķiras ar jokiem, bet same lvl stulbuma abos.


Tiko beidzu skatīt šo, pa visu dienu visu noskatīju. Laigan tas aizņēma visu dienu un vakaru, tomēr visas sērijas ļoti ātri un tīkami gāja.
Man pa lielam patika, es dodu 8/10, really good, but nothing great.
Bija pāris netīkami sīkumi, bet nu tie ir sīkumi, un vēl viena cita lielāka lieta, bet eeeeehhhh, varu uzmest vienaldzību.
Es nesaprotu kāpēc daudzi tā heito un liek 2, 3 atzīmes, šajā nekā slikta tak nav.

1 Like