Anime ko es šobrīd skatos

@UselessSakura Man liekas ka tas ir tāpēc ka senāk vārdu “edgy” neviens neizmantoja, tāpat kā “cringe”. Es šo vārdu pielietojumus esmu sācis tik manīt kaut kur pēc 2012 gada apmēram. Tagad tas kas ir pārspīlēti action un sazin kas sauc par edgy un kas ir tizli nepatīkams par cringy, kaut kā tā.
Tā kā Berserk manga un pirmā anime ir vecas un tas pats ar Claymore tāpēc laikam neviens nav uz tām izmantojis tik ļoti vārdu edgy un arī tāpēc ka tās bija visiem tīkamas atdzītas sērijas, laigan Goblin Slayer novele arī ir ļoti pozitīvi populāra. Bet anime saņem heito, jo tā ir mūsdienu anime, visādi dumi libtardi un sjw ko truli komentē par to, jo pēdējos gados arī tie ir saradušies vēl vairāk un naidīgāk. Tar ir mūsdienu reālās un internet kultūras dēļ.

@UselessSakura @DiviViens
Beserk manga esot masterpiece, pirmā anime lieliska, tās filmas laikam ciešamas, bet 2016 un 2017 mēsli.
Claymore manga esot ļoti lieliska vai pat arī masterpiece, jo sakot kā Beserk, bet ar meiču kā galveno varoni. Anime esot laba, tik žēl ka neesot turpinājuma un šo to izmainīja animē. Man personīgi anime likās laba.
Akame Ga Kill manga esot laba, es nezinu, bet akli iespējams varētu piekrist, jo īpaši heitu par mangu nevar dzirdēt. Bet anime gan esot mēsls, heiteru ļoti daudz, es diemžēl nevaru piekrist ka mēsls, bet ir slikta anime. Bet baigi nemanu animes fanboyus un ja tādi ir tad viņiem kaut kas nav kārtībā, jo tā nav masterpiece, ne arī īpaši laba anime.

Ja es nemaldos, tajā Top 100 anime lista, ko TheAnimeMan taisija 2017. gadā bija topā akame ga kill un ļoti augstu, pieņemu, ka ap šo laiku visi fanboi, kas vēl uzskata šo darbu par kko nenormāli labu ir pierimuši runāt par viņu, bet vēl 2016.gada plaši tika apspriest šis šovs, tā es arī nolēmu 2016. apskatīt viņu, tajā laikā man pašam likās, ka ir kkas labs, jo biju tikko iesācis, bet ar laiku es sapratu, ka tas ir slikts anime, kur ir par daudz lieku notikumu.

Un vārdu masterpiece es lietoju kontekstā 10/10 jeb ja vērtējums viņam uz to šovu ir 10 no 10,tad tas cilvēks tehniski uzskata to darbu par masterpiece.

mm. nu okey.
bet hmm, par šo gan neesmu dzirdējis :thinking:


Pāris labi video Goblin Slayer aizstāvībai.

1 Like
1 Like

aaa, nu okey. Šis ir saprotams. Bet tad šoreiz ir jāheito Crunchyroll nevis Goblin Slayer anime, jo viņi sačakarējās ar reitingu. Bet cik manāms tad lielākā daļa heito to kas redzams animē nevis Crunchyroll izdarītā kļūda. Un arī izskatās ka tie video ko iemetu un citi ķeras tiem stulbajiem heiteriem pie rīkles tikai stulba heita pēc, bet paši nepiemin ka Crunchyroll sačakarējās :/ .

Reāli ir vairāk laikam redzams nepamatots heits par pašu animi nevis pamatotais heits pret Crunchyroll. Un vairāk youtuberi apspriež to nepamatoto animes heitu, bet nepiemin Crunchyroll ielaisto kļūdu un heitu pret to :/ Tik daži laikam par to runā.

bet nu pirms iedevi šo video man youtube ar izmeta pēkšņi šo video xd kas piemin tieši to tēmu par nepareizo reitingu.

Chain reaction, sākas no heita pret crunchyroll, citi, kas nav redzējuši šovu nolemj paskatīties, uzzināt, kpc to nevaidzētu likt zem pg, un jau idioti, kas uztver anime par tālu sāka dirsties par rape, + vēl tie, kas šovu nav redzējuši, vnk grib arī padirst, ka ja rape, tad sūds, bet jā domāju crunchyroll uztaisīja pamatu šim visam. Bet anyway šovs bija gaidāms anime community jebkurā gadījumā kkāds heits būtu, tikai ne tik stiprs man liekas

1 Like

Šodien sākšu skatīties.

1 Like

Uz doto brīdi mans tops no jaunajiem ir (no augšas uz leju)

1 Like

Es uzsāku skatīties Goblin Slayer un SAO jauno sezonu. :slight_smile:

1 Like

Beidzot nolēmu, kādu mechu paskatīties.

1 Like

Nolēmu vēl 2 anime no šīs sezonas paskatīties.

Labi, ka uz šo uzgāju, negaidīti labs anime, vismaz pirmās 4 episodes mani pārsteidza.


Nu te vnk dēļ viena charactera. U see THICC girl, u go watch anime, even if it will end up being bad.

Tehniski es jau noskatījos palika ending song.


Oh baby, Tādu mind fucku es vēl neskatījos, bet domāju, ka sapratu domu un notikumus. Tomēr labi, ka ienāca spontāna ideja paskatīties šo gabalu.

1 Like

Mans top no šis sezonas

1 ) Uz doto brīdi mans mīļākais anime ko es esmu redzējis pēdējajā laikā. It īpaši pēc tāpēc ka nosaukums 100% atbilst pašam anime.


2) Būtu licis pirmajā vietā ja būtu vairāk bunnygirl ainas.

3) Lielākoties nostaļģijas pēc skatos. Biju pārsteigts cik tuvu ir pašām spēlēm.

4) Praktiski nekas īpašs, lai gan animācija un pats stāsts ir ļoti labs.

<— Power gap —>

5 ) Stāsta ziņā nav nekas labs, klasisks SAO. Bet vismaz izskatās labi.


6) ‘‘Cute girls, bad show’’

Still enjoyable af.

5 Likes

Gintama!
Šobrīd esmu ticis jau līdz 2017. gada sērijām (Drīz jau beigas :frowning: ), un pēc manām domām šis anime ar laiku paliek tikai labāks un labāks.

1 Like

One Piece - 339 episode.

2 Likes

SX331_BO1%2C204%2C203%2C200
High schooler Nanami Momozono has quite a few problems of late, beginning with her absentee father being in such extreme debt that they lose everything. Downtrodden and homeless, she runs into a man being harassed by a dog. After helping him, she explains her situation, and to her surprise, he offers her his home in gratitude. But when she discovers that said home is a rundown shrine, she tries to leave; however, she is caught by two shrine spirits and a fox familiar named Tomoe. They mistake her for the man Nanami rescued—the land god of the shrine, Mikage. Realizing that Mikage must have sent her there as a replacement god, Tomoe leaves abruptly, refusing to serve a human.

Rather than going back to being homeless, Nanami immerses herself in her divine duties. But if she must keep things running smoothly, she will need the help of a certain hot-headed fox. In her fumbling attempt to seek out Tomoe, she lands in trouble and ends up sealing a contract with him. Now the two must traverse the path of godhood together as god and familiar; but it will not be easy, for new threats arise in the form of a youkai who wants to devour the girl, a snake that wants to marry her, and Nanami’s own unexpected feelings for her new familiar.

1 Like

i re-watched it. Tā ka man pat murgos rādījās.

bet tagad skatos tālāk


nez vai šonakt arī murgošu par supervaroņiem.

Murgi, manuprāt, rādīsies, sākot ar 4. sezonu :smiley: