Adventes kalendāru ieteikumi

Ziemassvētki jau tuvojas un nu ir jau pēdejais laiks kad sākt domāt par adventes kalendāru. Varbūt jums ir kādi interesanti adventes kalendāru piedāvājumi? Mans labākais ko esmu ņēmis divus gadus pēc kārtas bija šis:

Katru dienu ir jauna šokolādes tāfelīte ar citu garšu. Zotter gatavo augstas kvalitātes šokolādi ko audzē paši nevis pērk šokolādes biržā, piedāvājot vairāk nekā 500 dažādas šokolādes garšas.

Manu uzmanību šogad piesaistīja arī šis kalendārs:

Kur katru dienu var dabūt jaunu mīklu ko risināt.

1 Like

Šogad pagaidām neko tādu īpašu neesmu manījis. Man arī piesaistīja uzmanību EXIT kalendārs, bet laikam ne tik ļoti, lai pirktu.

Ja kādam šokolādes kalendārs pa švaku, tirgū ir arī alkohola kalendāri. :D

Zotter adventes kalendārā kuru minēju arī dažās dienās bija alkoholiskās šokolādes tāfelītes. Taču tas alkohols nebija tur realizēts kā šķidrums kas atrodas ievērpts šokolādē. Zotter kaut kādā veidā panāca, ka tu jūti kārtīga alkoholiskā dzēriena garšu tikai no pašas tāfelītes. Viskija tāfelīte pat atstāja viskijam raksturīgo pēcgaršu. Pilnīgi bez jebkāda papildus šķidruma.

Pēdējo reizi adventes kalendāru izmantoju 13 gadu vecumā XD.

Man pietiek ar vainagu

1 Like

man liekās, ka būs jātaisa vainags ar 4 dziras pudelēm

1 Like

Domāju, varētu atliet sveces 18+ figūriņu veidā…

kā būtu ar paša veidotu Adventes kalendāru?

pāris gadus atpakaļ viens super-foršs cilvēks man uztaisīja DIY kalendāru, kurā salika lietas, kas man varētu patikt aka ēdiens - tur bija beef jerky, rieksti, saldumi utt

4 Likes

2 Likes

pagājušogad rimčikā pārdeva salami adventes kalendārus. ze best. :D :D
par salami izcilību var diskutēt, bet ideja super :D

6 Likes

Gaļas kalendārs tā būtu tēma, bet tiešām gribētos labas kvalitātes ēdienu. Vēl ja pie gaļas būtu arī siers, vēl labāk… Lai gan tad tas būtu tāds kalendārs ko nāktos glabāt ledusskapī. :D

mani priecē jūsu optimisms attiecībā par zemas plaukta dzīves produktiem.

1 Like

da viņi tur tā safasēti, salami kalendāru vēl janvārī tirgoja :D :D

Dor blu salami

Cik nu sālīta un kūpināta gaļa ir zemas plaukta dzīves prece…

Desas un sieri… Ir jauks maiss. Protams ir tie kam stāvēšanas laiks nāk labumā, citiem tas ir ahem…

@5umm3r Depo ie Pokemonu adventes kalendārs.

2 Likes

Summer pašlaik pieļauju ir dead. Mums bij all-nighter

Cik nu dead,jo nu man viņa septiņos no rīta uzrakstīja vai negribu uz tusiņu :joy:

No Way Wtf GIF by Harlem

Nu tad viņa vēl nebij dead

Jup. Tur arī bija Sonika un Mario mantas. Neatceros tikai vai tie bija adventes kalendāri vai arī nē.