2016 gada ziemas sezona ❄

Wow,nekas neieinteresēja. Varbūt assasination classroom s2.

Es tev labprāt tagad uzāautu pa pakausi, laikam neesi redzējis nevienu monogatari vai ari lasījis noveli.

Kad nāca ārā Bakemonogatari sen, sen atpakaļ skatījos, ne patika, ne izpratu viņu un vidū nodropoju. Kopš tās reizes visām viņam metu loku. Kaut gan tad es biju jauns, kas zin kā tagad būtu. Cik satos starp paziņām vai nu dod 5 vai 10 lol.

1 Like

Kef, patīk kaut kas no Shaft?

Shaft? Pirmā dzirdēšana.

Nu, ja tev patīk tās studijas darbs/ darbi tad patiks monogatari, jo visi shaft ražojumi ir samērā līdzīgi, ja nepatīk, tad visticamāk monogatari sērijas arī nepatiks

Apskatījos viņu taisītos. Kaut kādas esmu redzējis (Arakawa Under the Bridge un ef: A Tale of Memories) Bet neteiktu, ka bija sliktas, bet tā, ka nostopā skatījos arī nē.

Man Shaft kopumā kā studija nepatīk, nav manai patikšanai šīs studijas darbi īpaši, skatāmi, bet nekas īpašs pārsvarā

Kaut ko jau viņi dara pareizi, jo ir pietiekami daudz cilvēku, kuriem patīk viņu darbi. Tādas īpatnējas tās animes ir.

1 Like

Madoka ir zelts

2 Likes

Meh, ja nepatika nepatika. Tāpat neuzticies citu vērtējumiem.

Tas ir muļķa zelts! :smiley: Bet nu ja nopietni madoka man galīgi nepatika

1 Like
2 Likes

Nepareizie cilvēki laikam ir sadusmoti :smiley:

1 Like

Tev gan daudz kas nepatīk, jo 2weird laikam atkal.
Neteikšu ka man patīk magical girls nd moe shit, bet madoka aizgāja gritty, edgy, lesbo un pat ar labiem zemtekstiem, daudz tādu anime nav. Original work at it’s best. Trešā filma arī bija laba.

1 Like

Iedod viņam kādu medaļu par madokas h8.

1 Like

Man grūti izpatikt, grūti pateikt, kas tieši tur nepatika

Man šķiet, ka Madokā varēja nepatīk tas, ka var just, ka tur domāšāna galvenajām varonēm ir kā mazām meitenītēm un pieaugušiem cilvēkiem, jo īpaši vīriešiem, ko tādu grūti ir pieņemt, kas liek domāt, ka sižets ir tizls. Es sižetu vairāk kā konceptu uztvēru tdļ man ļoti gāja pie sirds, nepiesienoties dialogiem.

//ak vai… vai man to šeit vsp vajadzēja rakstīt -_- vai es to jau neesmu teikusi O.o - kdļ man šī tēma rādījās nelasīta O.o //

1 Like

Hey! es 2015. gada decembrī nemaz vēl nebiju reģistrējusies šai forumā!! :smiley:

2 Likes