2-1 darbiņi

Sveiciens! Izdomāju nedaudz pacelt šo sadaļu, tā kā šeit nebija, ko pacelt, nācās pašam izveidot jaunu tēmu. :D
Sākšu ar vecākajiem; apakšā būs jaunākie.
PS. Protams, ir ļoti, ļoti daudz citu darbu, bet šeit būs tikai daži skatāmākie. :3


Sens darbs, pat neatceros, ko es viņā centos panākt. Visticamāk, ka kaut ko starp dziļuma izveidošanu un topaz iemēģināšanu.


Viens no maniem pirmajiem darbiem, ko varēju ar lepnumu parādīt citiem. Sanācis šķietami smuks smudge paraksts.


Viens no pirmajiem mēģinājumiem izveidot plūstošu darbu.


Pēc AgK! noskatīšanas sagribējās arī izveidot konkrētu parakstu.


Kādā angļu gfx forumā vēlējos iestāties komandā, šis bija mans iestāšanās darbs.


Kādā forumā kāds cilvēks ar lielākām zināšanām mācīja kādu jauniņo, tajā paša laikā iejaucos viņu starpā un arī izveidoju kaut ko no dotā stock attēla.


Divu cilvēku veidots darbs. Darbā es veidoju kompozīciju, visus smudge utt.; otrs cilvēks - beigu krāsas un teksts.

Pēdējie manis veidotie darbi, kopā ir kādi 5-6 no šīs sērijas, bet ielikšu tos trīs labākos.

Kad būšu vairāk nobriedis varbūt arī parādīsies cita veida darbi, šodien nāksies samierināties tikai ar foruma parakstiņiem. :D

3 Likes

Hmm tev labi sanāk :smiley: Es arī esmu pāris taisījis, bet šķiet tev labāk izdodas :smiley:

Re kā, tu arī darbojies ar fonu, krāsu un apgaismojuma fotošopošanu. Tā sāk izskatīties pēc populāras nodarbes. Es par ko tādu pirms šī foruma nemaz nebiju aizdomājies.

Uhh, es esmu izgājis cauri ellei latviešu vienīgajā ilggadīgajā gfx forumā. :smiley:
Mani tur tā mocīja, spīdzināja… Kaut ko jau ieguvu, bet daudz vēl jāmācās. :confused:

Kas tas par zvēru? oO

Esmu ierūsējis un kamēr atgūšos… :smiley: Diemžēl, man arī pagaidām nav topaz clean… :frowning: @Archy

3 Likes

wowowowow nekad neesmu mācējusi ar photoshop apieties, ja nu vienīgi kko pazīmēt, but that’s all. :smiley: These are pretty awesome! Good job! :+1:

1 Like

Paldies.
Ja vien es savu prasmi varētu nosaukt par labu… :smiley: Esmu iesprūdis starp grafiski pievilcīgo un dziļās domas ceļu. Savu stilu arī pagaidām neesmu atradis. :confused:

2 Likes

I know the struggle :smiley: Man šobrīd ir tieši tāda pati situācija ar zīmēšanu.

1 Like

Uz kā zimē? Man draugs aizdevis (lai gan neesmu vilcis ārā no plaukta vismaz gadu) bamboo zīmēšanas padu, bet kaut kā man tā zīmēšana nepatīk. Varbūt tomēr pie vainas tas, ka paredzēts Mac OS un uz windows nestrādā jūtīgums, lai gan maz ticams. Uz baltas papīra lapas tomēr patīkamāk zīmēt, bet arī man ne pārāk, jo man RCK iedzinis riebumu pret zīmēšanu un gleznošanu. :smiley:

Nu man liekas tīri tā neko. :smiley: Normāls amatiera līmenis jau ir. Nē nu protams, nejēdzu gandrīz neko no anatomijas, bet tas mazsvarīgi :smiley:
Nē nu vispār, man neviens tādus padus nedāvina :smiley:

1 Like

Kad taisies parādīt kādus darbiņus? :smiley:
Btw, iekš gfx.lv daudz labus cilvēkus var satikt, ar vienu esmu saticies dzīvē, padu aizdeva, joprojām lolu uzspēlējam pa reizei. :smiley:

Es nez. Kkad atpakaļ vienā topicā kko ieliku :smiley: Varu pa privāto aizsūtīt pāris sketchbook skices, ja baigi vēlies, bet nu es vairs nezīmēju anime stilā :smiley:

Kas ir gfx.lv?

Vienīgais LV forums, kurš tendēts uz grafisko novirzi. Tagad mazaktīvs, bet tāpat tur var dabūt labu kritiku un padomus saistībā ar fotogrāfēšanu, zīmējumiem, parakstiem utt.

Nu davaj. :D

1 Like

Būs jāpačeko. Pēc 12. klases domāju iet kkādā tādā virzienā, tpc varbūt noderēs :smiley:

1 Like

Ir arī cgimage.lv, kas ir tīri aktīvs, pat saieti notiek. Vairāk tendēts uz 3d work. Bet ir arī zīmētāji utt.

1 Like

Es arī gribu redzēt :smiley:

2 Likes

Megijas instagramā var redzēt dažus darbiņus :smirk:

Man instagramā ir. :smiley: Ej paskaties :smiley:

Es nelietoju instagramu :smiley: Ieliec forumā, palielies ar saviem darbiem :smiley:

1 Like