Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu


#Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu
Re:ZERO -Starting Life in Another World-
Re: Life in a different world from zero
ReZero


http://www.anime-planet.com/anime/rezero-starting-life-in-another-world

6 Likes

Pāris dienas atpakaļ ieslēdzu pirmo epizodi, jo pamanīju seriālu topus. Salīdzinoši ātri noskatījos visas šobrīd pieejamās 10 epizodes. Visai interesanti apspēlēta ceļošana laikā. Man patīk, ka nekas neatkārtojas tieši tā pat kā iepriekš. Par laimi fantasy visums pagaidām ir normāls.

1 Like

Sākumā šķita, ka kārtējais digital world explore. Bet ceļošana laikā mani ientriģēja.

P.S. Jā, palasīju uzmanīgāk aprakstu - tur vairāk sliecās uz ceļošanu “telpā” nekā laikā.

Man šķiet, ka anime ir par vairāk ceļošanu dimensijās, nekā laikā.
Līdz šim tiešām aizraujošs un aizkustinošs stāsts ar labu animāciju, ceru ka tā arī turpnāsies.

2 Likes

un tad ir Mārtiņš, kurš nodropoja pēc pirmās ep. :smiley:

1 Like

:smiley: un es kurs pat nav sacis skatities :stuck_out_tongue:

1 Like

Ar vienu epizodi par maz, lai gūtu priekšstatu par visu 25 epizožu garo šovu.

2 Likes

Sapratu, ka būs nopietni nenopietns seriāls un atmetu ar roku. Negribu tādus redzēt.

Manā skatījumā pirmā epizode ir vājākā. Seriālam ir tumšā piegarša un tas laika gaitā paliek nopietnāks. Lai gan cik ilgi tas noturēsies grūti teikt.

Tā varētu būt. Lēkāšana laikā šķiet par pārāk varenu spēju. Varoņa atklāsme, ka visas nāves patiesībā bijušas īstas, arī varētu būt interesanta.

1 Like

Piekrītu, pirmā epizode ir knapi ievads. Manuprāt, jānoskatās vismaz pirmās 3 epizodes, lai saprastu Re:Zero būtību, jo šovs neseko kādam šablonam vai populāriem stereotipiem.

3 Likes

Piekrītu @Arnissan , no sākuma šķita galīgi nekāds, tagad, kad esmu noskatījis visas iznākušās nav nemaz tik slikts, varbūt nav tik interesants kā varētu cerēt personīgi man, bet nu pietiekami interesants, lai gaidītu katru nākošo epizodi

Labs šovs, jā… :smiley:

5 Likes

No šī te vien varētu izveidot veselu spin-off seriālu. :smiley:

2 Likes

It was a good episode.

1 Like

No Kissanime komentāriem:

Next is the infamous arc 3 and the author himself did well to describe it in a tweet:

“Next week arc 3 will start and the creators have put a lot of effort into this specific arc, Subaru will suffer MUCH WORSE than in arc 2”. There are also some tweets after that where he is prepared for the emotional messages he will receive and that maybe he even hurt some people too much. And I can confirm this. These past two arcs were the preparation for what will await you as the reader/watcher in the third arc and the following. If you thought episode 7 was the utmost of emotion and psychological breaking this story can have then you’re more than wrong. This was probably the tamest scene in the entire story so far…yeah probably.

I’M NOT READY 4 DIS :joy:

1 Like

^^

3 Likes

Un es domāju, ka Emilia vēl piemīlīgāka nevar kļūt :cold_sweat:
officially dead

Emilia-tan! :cold_sweat:

1 Like

:neutral_face: Man nekavējoties jānoskatās jaunā epizode.

1 Like