Ko mēs šobrīd skatāmies un esam noskatījušies

es rush [b] rush [b] [cyka blyat slavik style] es pat panjemu pauzi viena bridi ;D porr iggy : (

1 Like

Es sevi tā nesaucu. :stuck_out_tongue_winking_eye:
Anime baudu kā labu kafiju - lēnām :grin:. Es labāk noskatos katru dienu 2-4 epizodes, vismaz tad vairāk paliek atmiņā skatītais un ir laiks pārdomām :grin:

eh tam domats “rewatch” ;D
ja labs anime/kafija var vel reiz noskatities/izdzert

3 Likes

Pareizi vien ir. :smiley: Es pēc 24. epizožu maratona švaki atceros detaļas. ;D

2 Likes

Tas, ka es ātri varu noskatīties nenozīme, ka neatceros :smiley: Es neatceros, tos kas man mazāk interesē :smiley:

1 Like

A post was merged into an existing topic: Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu

emm, nav vairs neka episka ko skatities, vismaz nesanak atrast ka ari sheit visu kas iekomentets esmu parbaudijis, varbut kads kadu lieaku anime var ieteikt, kuru ir vets skatities ? piemeram One Piece? kkads naruto vai bleech(bleach?) nesaista, visi kko sliktu saka :smiley: ka ari gribetos pabeigtu anime, jane gaidot epas aizmirst par anime vispar un ari neko vecaku par 10 gadiem, jo vizualais ir atbaidosh. vnk kko krutu, smiekligu , superpower utt :stuck_out_tongue: un kur nav plikumi tik daudz kaa Dakara Boku wa, H ga Dekinai, ka pat pus seriju nenoskaties un pupi visur. ^^ ty

bleach wasnt bad, ja skatās bez filleriem. :smiley:
HxH redzēts?

Hunter X Hunter.

@Mr_Bunny also approves!

Un ja nu es izdomāju, ka tomēr nē? :smiley:

Pie 100 epizodes, gan vairs nebīja tik labi, vēl aizvien palikšu pie tā :smiley:

Tad kljuusi par 100% hipsteri bez atpakaljcelja. :D

Hmmm… Interesanti, būs jāapdomā :smiley:

Viņš jau tāds ir. :s

Veel turaas virs uudens. Binbougami Ga! patika. Par briinumu saatanam.

Kas tur pārsteidzoš? :smiley: Man pārsvarā patīk komēdijas un parodijas :smiley:

*irseejs! :smiley: Manu Nyaruko noliki liidz peedeejam! :smiley:

Pareizi darīja. :D

Ak šausmas, tāds bezsakarīgi tups murgs :smiley: Vēl aizvien redzot vēl sliktākus gabalus domāju, ka tas ir drausmīgs gabals :smiley:

2 Likes