Zīmējumu stūrītis

galvenais nav programma, galvenais ir tas, kā tu to programmu izmanto :^) un vēl tavas tehniskās prasmes, protams
csp ir savā ziņā līdzīgs SAI, tādēļ bija vieglāk piešaut roku. atrast dažas lietas gan bija pagrūtāk (layer clipping, flip, merge layers) un man nācās lasīt tējas biezumos, kur ir transparency lock.

nemācēšu teikt, pirku lietotu un pārdevējs neko par to neminēja :D bet dabūt softu ir mazākā problēma, ja zini, ko dari :^)

līdzīgs SAI, iespējams pāriešu uz to, jo SAI man ir nelielas problēmas ar stabilizer (bet CSP tas ir Lielisks. man patīk, kāda ir tā brush feel.) otas ir ļoti crisp un smooth, man patīk.
vēl super ir tas komiksu toolsets, es nedaudz paspēlējos un rezultāti bija priecējoši. dažas lietas šķiet pārāk extra (visas Decoration utt.) bet tas ir mazs mīnuss.

priekš šī es krāsoju ar oil paint, jā, bet šur tur izmantoju arī gradients, jo tas dod interesantāku izskatu

1 Like

Cintiq13 Lūdzu te ir bezmaksas lietas, kas nāk kopā ar tavu wacomu

Pirksi??

Izskatās, ka tu par CSP zini vairāk par mani xD

Dang it, aizmirsu, ka gandrīz nevienam te trapi nepatīk :joy:
Paskatos vēl vienreiz un saprotu, kā man besī tie plūstošie marķieri. Nezinu, jāmaina pret cita sastāva lapām vai vispār marķierus jānomaina :sweat_smile:
Kādus materiālus jūs labāk izmantojat klasiskai zīmēšanai (uz lapas)?

Mehāniskais zīmulis un marķieris

1 Like

Krāsainie zīmuļi un pildspalvas :smiley:

1 Like

7 posts were merged into an existing topic: Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu

Well this took way too long
cake1

11 Likes

Cik ilgi tu šo zīmēji? :open_mouth:

1 Like

Tiešām grūti pateikt :sweat_smile:. Tā jau no pagājušā mēneša ar šito čakarējos. Un tā katru otro dienu pa stundiņai vai vairāk. Es gan ļoti daudz arī dzēsu ārā un pārzīmēju, lai būtu daudz maz pareizi pēc animācijas principiem :sweat_smile:

1 Like

Kā tu zīmē? Katru kadru no jauna vai arī izdzēšot un pārveidojot iepriekšējo?

Katrs kadrs no jauna. Un katrs priekšmets atsevišķā kārtā.

1 Like

eyyyyyyyyyyyy tauta!
Kā iet ar maisterdarbiem?

Man kā parasti, kaut ko testēju, bet neko nepabeidzu
dsafgdag

fadsgafdsdfgsfh001ghfgtsh002dfadv

10 Likes

Pieļauju, ka tev ir grafiskā planšete.

Yayyy, @EdmTro atgriezās :smiley: Cik es gribēju ar tevi uzspēlēt OW, tad es nevarēju saņemties to izdarīt xDD

@Farlien ir man
@Onii_chan tu man esi friend listē? Es nezinu kurš ir kurš

Golden

Drīkst zināt kas par modeli? Un kādu softu izmanto?

Kāds te grib kļūt par grafisko mākslinieku? :smiley:

1 Like

Kopš bērnības es zīmēju komiksus, bet esmu to pametis pirms kāda ilgāka laika, jo biju jauns un nepieredzējis un neizturēju kritiku no citu cilvēku puses. Kā arī nebija ne naudas, ne arī citu resursu, lai kkā labāk sevi uzlabotu. Bet pamazām cenšos sevi atkal ievilkt zīmēšanā. Tik esmu izgājis no praktikas. :confused:

3 Likes

Hmm, zīmēšanai protams var pietikt tik zīmuļa un dzēšgumijas. Un tas ir tas ar ko es tev iesaku sākt pirms veikt lielākus tēriņus ar risku ka planšete vēlāk tik stāvēs uz galda. Ja gribi vare tev nosūtīt 50 grāmatas ar to kā zīmēt mangu (vai daļu no tām)

1 Like