Zīmējumu stūrītis


Steampunk girl inventors, you know what I mean?

9 Likes

(: !

8 Likes

izskatās tik sāpīgi čakarīgi, bet tik labi. :3 Kur tu studē? :>

Ir arī traki čakarīgi, it īpaši, ja šis nav vienīgais animācijas darbs :sweat_smile:
Paldies! :slightly_smiling_face:
Latvijas Mākslas akadēmijas “kustība.attēls.skaņa” nodaļā.

1 Like

Nu lūk, man ir viens vecais darbiņš…

11 Likes


Īsti nezinu vai šitas skaitās kā ‘‘zīmējums’’ vai kaut kas tamlīdzīgs bet kas tad mūsdienās nav māksla vai ne? Īstenībā ļoti lepojos ar šo mazo mācību darbu. Karoč uzdevums no mākslas skolas bija pašiem izveidot otiņu photoshopā un kaut ko uzzīmēt izmantojot tikai to otiņu. Pirmais kas iešāvās galvā bija tauriņi un sānu portrets, apakšā izmantoju refrencu jo nezinu cilvēka anatomiju utt tik labi lai ar pelīti visu sazīmētu.

8 Likes

8 Likes

ooo nice! tad tu tomēr tiki :33

1 Like

pirms paris stundam peidzot pabeidzu savu darbu pie ka sen jau vajadzeja piekerties :smiley:
lugums bija no @Rashomeow uztaisit so zimejumu prieks vina kostima aplicesanas pa cik Interneta tie zimejumi bija ne tadiem ka vajadzeja but …protams ari man vini nav 100 precizitati bet labaki jau ir neka neta atrodamie :D :D

eyes-for-ponpon-cosplay-outfit-shorts dd

6 Likes

@vriska ar saviem desertiem bļ. sāku vienkāršu doodle ar pildspalvu un še kas sanāca, pusceļā sapratu ko esmu uzzīmējis un pats sasmējos… :joy: tas nav domāts tam zīmēšanas konkursam, lai te mani nepārprot…

12 Likes

:rofl:

Bet labi sanāca! Liec iekšā!!

2 Likes

Vai tad nevadzeja desertiem būt kā cilvēkiem ar spējām?o.o

1 Like

@Onii_chan vai tu jau ieliki savu gala darbu no Comics & Graphic Novels Workshop? :3

1 Like

Ohhh… tas nav tas darbs, ko gribētu rādīt xD

2 Likes

ohhh… :c
tu teici ka ieliksi :'D

Nu tas darbs ir vnk bs, tpc nē

1 Like

:frowning: ouhh

Its finally finished, lmao. Tad kad samotēšu tad atsūtīsu bildi.

5 Likes

Tas stulbais brīdis, kad pabeidz zīmējumu, to saglabā kā attēlu un tad izej laukā no zīmējamā softa nesaglabājot visu progresu tur :confused:

4 Likes