Zīmējumu stūrītis

Nesen ienaca tada keceriga ideja izveidot veselu plakatu kolekciju Betmena laundariem …esmu pagaidam izvelejusies 2004 gada animacijas

…zinu zinu daudiem iss serijas nepatik jo telu dizaini brizam eot parspiletas …bet man patika ta ka… :stuck_out_tongue:
pagaidam esmu tikusi gala jau ar trim -Joker/harley quinn ;Riddler;Penguin



sie zimejumi pagaidam ir tikai ka saka ieskicejumi lielajiem darbiem jo pasus plakatus domaju taisit A3 izmeros un digitala krasojuma :)

7 Likes

Mēģināju desertu zīmēt, bet sapratu, ka nebūs… Pietrūkst pacietības. :smile: Laikam no A3 jāpāriet uz A4, mazāks čakars… :sweat_smile:


Tiem kas saprata, kas par charu - cepums. Kas nesaprata - bija domāts Haribo. :smile:

7 Likes

Es domāju, ka Barni biskvīts :smile:

1 Like

Vēl viena lieta ko nācās googlēt… :smiley:

tumblr_n4uycc8QW91r3xp7zo1_500
Nekad nebiji veikalā vai tās stulbās lipīgās reklāmas džinglu dzirdējis? :smile:

Mēdzu neievērot un ātri aizmirst lietas kuras mani neinteresē. Tas ir mans superpower.

2 Likes

Wow, kā tev tas izdodas? O.o

Nez, 100 push ups every day, run 10km… :smiley:

2 Likes

image
Memes pārpludinās forumu :D

2 Likes


tāda sajūta, kā mācītos zīmēt no jauna :^0

14 Likes

Dievinu tavus darbus!!!

darbs protams ir labs, varbūt tā tikai izskatās bet man liekas ka rokas ir par īsu vai galva pa lielu, varbūt tas tikai man. krāsojums man ļoti patīk :+1:t3:

1 Like

Rokas ir tieši tik garas cik tām vajag būt, jo stiepjas līdz ciskas vidum, bet galva gan varētu būt nedaudz mazāka, kaut gan uz galvu mākslinieki parasti nepievērš uzmanību, jo tā ir tāda ķermeņa daļa, kas nepadodas loģikai

kinda me but 100 times hotter

Shin

12 Likes
10 Likes

Tev jāveido komiksi :smiley:

1 Like

Kas tad tavuprāt ir redzams augstāk redzamajā ierakstā? :joy:

4 Likes
2 Likes

What do you do when life is shit and going to hell? I draw and make my own pillows to hug.

8 Likes

tas ir tavs dators?