Zīmējumu stūrītis

Ohhhh… šitā mīlīgā animācija… un kaut ko animēt owww… helll… naaaa… :D
49

  1. Tas ko es vienmēr zīmēju viena acs ar uzaci un mute :D Tas ir vienmēr pirmais ko es daru kad man ir garlaicīgi :D un bieži vien vienīgais ko es zīmēju XD
  2. Kad es gribu zīmēt ķermeni tad pārsvaraa zīmēju tikai sāniski :D un šeit parasti var redzēt ka es zīmēju slaidus ķermeņus un garo kaklu kuru aizsedz mati XD Un spārni man nav nekad izdevušies kāpēc es vispār centos zīmēt viņus XD
  3. Kaut kā pēdējā laikā sāku pievērt iznteresi matiem un jāaa… man vēl ir tāls ceļš ejams :D un kā tu pamanīji es parasti kladēs zīmēju pa taisno ar pildspalvu tāpēc I must embrace all my mistakes un pat ar visām kļūdām man patīk kā sanāk jo kā nekā no kaut kā jau ir jāsāk :D
  4. standarta seja viena acs un nav deguna bet man patīk XD


Un šeit es dāžreiz zīmēju random pozas lai es vismaz kaut ko darītu lietas lanā ar ķermeņiem, jo man viņi galīgi nesanāk :D

Tāpēc jā neesmu es nekāds tur mākslinieks vienkārši zīmēju to kas man patīk un kā man patīk XD tāpēc tie darbi nav tik labi kā visiem pārējiem :D

6 Likes

Tev arii ir ljoti labi darbi! Taa pat kaa visiem ^^

Nu, ja tev interesē, tad man ir vesela grāmata par cilvēka anatomiju mangā https://drive.google.com/open?id=0BwdkXwIwgpNkc21GOVhzTmk5eW8 (ceru, ka palīdzēs, tāpēc, ka piemēri ir ļoti labi) ^^

Hahahahaaa… :smiley: tie tak nav darbi vienķārši dodlle kad lekcijās paliek garlaicīgi :smiley:
Oooo… šitie ķermeni kuru bāze ir bumbas… heh… man kaut kā ar tām bumbām nekad nav īsti sagājis XD tāpēc savu ķermeņu bāzes zīmēju ar kubiem un svītrām… izņemot sāniski tur es pa savam kalsnos tēlus zīmēju XD
Bet tāpat paldies :3

1 Like


Tā kā visi te ar kaut ko dalās, es ar kaut ko ielikšu. Šis oc īstenībā ir no chalange ko es ieliku instagramā. Sākumā es domāju ka man iedos parastu “sugu” ar kuru darbotiesā piemēram nāra vai vampīrs vai kaut ko tamlīdzīgu, bet to ka man iedos putnu kā viņa “sugu”, tas bija pārsteigums.
(Šī bija dotā putnu suga)
Tad protams mani labi draugi izdomāja ka būs smieklīgi iesaistīt banānu tēmu, un kādam citam sekotājam bija brīnišķīga ideja dot šim skaistulim vārdu misters banana pants, mans saīsinājums- Ba. Ba ir iespējams mainīt savus spārnus no rokām uz muguru un atkakaļ, iespējams bezjēdzīga, lieka un neizskaidrojama spēja bet kāpēc gan ne? Ja kāds grib vel kaut ko zināt prasāt. Shru is out!

10 Likes

Wow man patīk tavs zīmēšanas stils

2 Likes

hmm vinu gluzi atrast nevar vnk ar ilgaku zimesanas praktizesanu vins it ka pats izveidojas …??? ta vismaz man bija jo sakuma es tik animes stilu vien kopeju jo citadak nemaceju zimet …bet ar laiku meginaju mocit zimesanu nemeginot kaut ko ar noskatisanu zimet un vel dabuju tas ka zimet komiksu varonu gramatas ,kas palidzeja izprat cilveku uzbuvi un ta katru dienu meginaju ko uzzimet …biju iegadajusies bloku tam ktra lapa katrai dienai …atri vien si ideja pazuda jo uzradas darbs un laika vairs nebija bet tik nesen apratu ka hey man veidojas pasai savs veids jeb ka saka stils ka zimeju :smiley: :smiley:

3 Likes

turpinu kaut ko eksperimentēt
gfhsdbg

15 Likes

Neko normālu nevaru paspēt uzzīmēt, čītošu un iemetīšu nepabeigtos skolas darbus :sweat_smile:
Klasiskā animācija frame by frame

7 Likes

Oho :hushed:

Tālumā, vai ļoti maziņš… :face_with_hand_over_mouth:

oh, man sākumā uz pāris sekundēm likās, ka tajā pirmajā ir Salamander Man :smile:

Maziņš un visai tālu :smile:

@Enemijs Nyeees!
Nu labi, nē, tas ir bebītis ar lāča cepuri :sweat_smile:

4 Likes



Labi skicējas uz franču valodas uzdevumu lapām, es tā skatos.

9 Likes

Neslikti, neslikti. Gandrīz matemātikas pierakstu līmenis. :grin:

Visi tik skaisti zīmē :hushed:

1 Like


Šādi ir mani dūdli skolā

3 Likes

French maid in French textbook :smile: !?

1 Like

Neviens valodniekam nedos matemātikas pierakstus, kur zīmēt tāpēc jāsamierinās ar franču valodu. :smiley:

Kāpēc tas tiek teikts man???

Tas tanks ideāli saskan ar teikumu “tiek nošauts Austro-Ungārijas princis”.

Gathering French combos :smiley:

Jo tas jau nebūtu visai orģināli teikt visiem vienu un to pašu oho XD sry :smiley: