Zīmējumu stūrītis


kāds domā darīt huevember? mēģināšu žonglēt ar nanowrimo, jo tāpat visam laika par daudz :smiley:

1 Like

pag pag, es nesapratu, kas te jādara?

katru dienu zīmējums attiecīgās dienas krāsā, kā inktober bet limits ir nevis materiâli, bet krāsa

un kjip visam jaabuut vienaa kraasaa, cik daudz ir jaabuut attieciigaas kraasas?

Šim jaaveido atsevishkjis topiks novembrii

1 Like

jā! protams, iespējams mainīt gaišumu, piesātinâjumu, vai izmantot citas krāsas, atstâjot dienas krâsu kā galveno

Kā var paspēt dienas laikā uzzīmēt veselu kvalitatīvu zīmējumu? Man uz vienu +/- norm darbu aiziet vairaakas dienas :expressionless:

Reāli, jums visiem ir tik labi darbi * - *
image

2 Likes

es nevaru paciest sēdèt uz vienas lietas ļoti ilgi, tapēc reti kad sanâk vairâk par 6hr. ar laiku un praksi process paātrinâs :smile:
huevember pieļauj arī krâsotas skices, piedodošs pasâkums ;^) bet protams, pilns darbs beigâs izskatâs iespaidīgâk

Reku pabeidzu savējo… neesat ļauni un baigi nekritizējat par to, kas nesanāca…

10 Likes

i really like it :3

1 Like

Kā jau kārtīgs elektroniķis ar diplomu pievērsos kokapstrādei un sāku projektēt lietas!
Neviens no abiem nav pabeigts, nu otrais teorētiski ir bet man nepatīk dizains.
pirmajā vel ir daudz ko darīt!

image

5 Likes

Kā atrast savu zīmēšanas stilu?? Skatos, ka jums te visiem ir savējais, gribās arī sev tādu :open_mouth:

Kas tie ir?

viens ir telefona statīvs ko lāzergriezīšu no finiera, otra ir sulas kaste ko es jau uztaišīju vienreiz savādāku un tagad partaisīju uz kājām.

5 Likes

Wow, ja jau tā, tad nākamnedēļ parādīšu tanku, ko taisu :smiley:

1 Like

Ar laiku gan jau atradīsi… :smiley: Jo vismaz es kad klasēs ķēpājos sapratu ko un kā es parasti zīmēju un tas man patika… un ak šausmas es nemāku paskaidrot XD

1 Like

Parādi :smiley:

Nu… man parasti patīk zīmēt galvas ar gariem un slaidiem kakliem… un ja tomēr zīmēju ķermeni tad kalsnu :smiley: un parasti sejai zīmēju tik vienu aci ar muti bez deguna strugles :anger: @_@ neesmu baigais zīmētājs jo tikai scricelēju pāravarā pa mācību kladēm XD

Izklausaas peec baigi origjinaala stila - domaaju ka tev sanaaktu ziimeet animaacijas kkaa shaadi : https://youtu.be/FaoVpVXcZsA

1 Like