Zīmējumu stūrītis

OC? What’s that?

OC - Original Character.

2 Likes

es šo iemetu šeit ar domu, ka es zīmētu jūsu OCs :D ja kāds grib, iemetiet man ar kādu reference (būtu lieliski, ja būtu krāsas, bet nav super strikti :^) )

vai tev ir kāda bilde?

varbūt jāuztaisa OC fandoms :thinking::thinking::thinking:

1 Like

Hey labprāt pievienotos… :)
Tev refer reference bilde der ari side view jeb jabut front view

1 Like

oh hell yeah
side view der, bet būtu forši, ja būtu arī priekša :D vieglāk uztvert, y’know

lai nebūtu tikai vaguely on-topic bet tik un tā offtopic spams,
es vakar aši iesildīju roku priekš augusta zīmēšanas izaicinājuma

5 Likes

Jau esmu iepriekš te likusi zīmējumus, ja nemaldos, bet tie jau novecojuši zīmējumi. Laikam pa priekšu jāatjauno pašai domas par to, kā tie OC tad izskatās :sweat_smile:
Un nezinu vai OC fandom vai tieši tam challenge vajadzētu atsevišķu tēmu :thinking:

Nu tas ta jā… :sweat_smile:
Zin ko… tomēr gribas pamēģināt, vismaz varēs saprast kuru es zīmēju pēc kvalitātes tik ir jāizdomā oc :D

1 Like

Hmm yea saprotu man vnk tam telam ir viena vienīga bilde un tapati no saniem xD atradisu kadu citu oc

Pēdējā laikā man ir par daudz iepatikusies mobilā spēlīte Pastel Girl, esmu sataisījusi tik daudz dažādu tēlu, ka domāju dažus vismaz uzzīmēt. Pagaidām esmu tikusi tikai ar trešo galā :sweat_smile:
Stūrīšos atstāju oriģinālo bildi no spēles

9 Likes

Waaaaahh… es pati viņu tik ļoti atspēlējos ka pat izdzēsu jo pārāk ilgi veltīju laiku tajā spēlē, viss izskatās tik mīlīgi >w< Un arī forši ka tagad tu vari izvēlēties atsevišķi acis ar muti un arī mainīt krāsas matiem :3

2 Likes

Ka tad ar nikki to jau ar paspeji atspeleties xD???

Vēl aizvien spēlēju XD Jo tur ieliek jaunu eventu un kā tu uzreiz izlaidīsi to? Xd

Ahh es tik daudz ko esmu izlaidusi ka domāju neatgriezties plus nauda tagad skolai bus vajadziga uz speles bus jaiekonome xD

Kad es atrodu to savu izvēlēto Oc man reference bildes likt te jeb sūtīt tev Pm??

Vai/vai, brīva izvēle :D

Bet padomā par jau iztērēto naudu pluss nav arī obligāti jālike tur nauda ;D

Ohh… un līdz kuram drīgts sūtīt?

Līdz mana skumjā emo mūža galam ,

Ahh esmu bijusi daudzas spēles kur ieliku naudu un pēc tam pamrti xD
Plllease tur vienu lielu daļu tu citādāk nedabusi ka nenopērkot