Jūnijs: Vēsture VS Harpijas

Liels sveiciens!

Vasara ir klāt un ko tas nozīmē?? Tas nozīmē to ka anime veidotāji tā neuzkrītošo dod mājienu par to, ka mums kā minimums ir viens iemesls mazāk, sēdēt mājās.

3 Likes

satikshanas vieta ierodas veseli 7 purni :smiley: vnk lidz asaram :smiley: ludzu tukot sita anime visus lv :smiley:

Pēc tāda ievada nekas cits neatliek, jāgaida Rokka no Yuusha.

1 Like

Hah, to džeku, kam meiteņu vietā ir mošķi mangu jau sen biju uzgājis. Nodomāju, ka tīrākais murgs, nekur tālāk netiks, bet skat, tagad pat animēs šo murgu. :smiley:

es at kka cerigi uz to sakatos, man patika pat, tik cik drusku paradija :smiley:

Gaidu tikai Taifunu. Mijadzaki protežē, kā nekā :smiley:

Tas būs viens specifisks ecchi. :lol: Interesanti uz cik epizodēm tad beigās būs. No malas šis izskatās pēc īsā seriāla.

Tie monster girl gan nepiesaista. Diezgan pretīgi… Furry pat tik pretīgi neizskatās… -_-…

1 Like

Pag, tur ne visas ir reptiļi vai kukaiņi. Zirgs tak skaitās par furry. Vai nē?

Sāku redzēt internetā aizvien vairāk postus ar to Monster girl… Tie komentāri arī diezgan bēdīgi izskatas, jo tik daudzi baigi seko līdzi lasāmajam gabalam un baigi fano jau par to ka uztaisīts par anime… Tādu postu komentāros labāk negribas iet :smiley:

furry it personeficts dzvnieks visbiežāk - vilki, lapsas, suņi, bet monster girl ir visas arahnas, succubi (par šo šaubas, pēc mitoloģijas tas ir čalis, kas parvēršās par visu sexualo - demons, bet anime pasaule vairak, ka MG), harbijas, kentauri, Gorgona Medusa un pārējie pa pusei sieviete (ar cilvēka formam un seju), pa pusei kkads dzīvnieks - himera.

Pastāv vēl šitāda tipa grāmatiņa. Tīklos atrodāma ar marķējumu Monster Girl Encyclopedia.

1 Like