Would you rather

Kārtējo reizi ļoti vienkārši, tu iedod divus variantus nākamais lietotājs izvēlas vienu no viņām un iedod nākamos divus variantus.

Would u rather die or live happy life?

2 Likes

Well~ a happy life, is there even a need to think before answering.

Would you rather have a collection of stuffed animals/plush toys or manga?

2 Likes

Ofc there is, es 300x padomātu pirms atbildēt uz šo xD

2 Likes

Manga - jo vismaz būs ko pārlasīt šad tad. Bet tās mantiņas tik mētāsies.


Vai Tu labāk dzīvotu vietā kur visu laiku ir karstas vasaras vai arī vietā kur ir auksta ziema?

1 Like

Auksta ziema - Jo es tad sēdētu majās un rakstītu animeforumā, Mājas vienmēr var sasildīt un ja tomēr vajag iet ārā tad saģerbties silti ari nav grūti, bet vasarā tu Kondicionieri uz muguras nepanesīsi.

Vai tu labak izvēlētos dzīvot nūdistu komūnā vai āmišu komūnā.

1 Like

Kautkada iemesla dēļ man amīši vairāk patīk…

Vai tu vēlētos lasīt domas vai arī gūt spēju kļūt neredzamām?

1 Like

Ja varētu izvēlēties kurā brīdī lasu domas un kurā nē, tad jā, gribētu spēju lasīt domas. (Bet ja man visu laiku jāklausās ko citi domā… tad tā ir cita runa.)

Vai tu vēlētos, lai tu būtu pats labākais savā profesijā un pelnītu daudz naudu, vai kļūt bagātam bez nekāda ieguldījuma?

1 Like

Labāk, lai man būtu profesija, kurā es būtu labākais un no tā pelnītu daudz naudas nekā otrs, jo man vajag sajūtu, ka esmu derīgs un nesu labumu citiem nevis būt parazītam, kas dzīvo uz visa gatavā.

Vai tu strādātu darbu kurā esi nelaimīgs, bet pelni daudz naudas vai nestrādātu vispār?

PS. Kas ir āmīši? XD

5 Likes

Darbs un $$$ babey, par naudu nevar nopirkt laimi, bet ar to var parūpēties, lai nebūtu lielas nelaimes

Vai tu gribētu, lai katra tava doma parādās tev virs galvas vai lai visa tava dzīve tiek straumēta tiešraidē? :D

Amiši ir Supertradicionāli kristieši, kuri dzīvo un ģērbjas vienkārši, ir ļoti komūnas vadīti, un neizmanto Nekādas modernās tehnoloģijas. :o Man visu laiku likās, ka tas ir kāds ebreju paveids, bet nē, kaut kā tomēr nepārsteidzoši, tie ir kristieši. (Nejaukt ar amīšiem jeb amerikāņu iesaukai :D)

Ļauj internetam tev palīdzēt :slight_smile:

http://lmgtfy.com/?iie=1&q=kas+ir+amish

1 Like

labāk, lai mana dzīve ir tiešraidē straumēta, tā kā Truman show :D

vai tu gribētu, ka tava ģimene ar tevi lepojas, bet publika ienīst vai arī publika lepojas, bet ģimene ienīst?

1 Like

Hmmm, domāju labāk, lai ģimene lepojas, publika ienīst. Par publiku var samierināties, bet ja ģimene hato, that hits harder.

Would u rather staigātu vasaras drēbēs visu ziemu vai ziemas drēbēs visu vasaru?

Up. Neaizmirstam par šo tēmu.

Manas šīs gada ziemas apģērbā ietilpa džinsi un plāna pufaika, un parastas kedas :smiley:
Noteikti izvēlētos staigāt ziemas apģērbā vasaras laikā, jo ar šortiem un t kreklu negribās iet ārā, kad ir -20

Would you rather redzēt visu laiku 5 minūtes nākotnē, vai visu laiku redzēt 100 gadus nākotnē?

Labāk redzētu 5 min nākotnē.

Vai tu labāk tiktu teleportēts 1 animē pēc izvēles un but tās main character vai būt miljonārs?

Es labāk būtu miljonārs, jo tad es varetu būt es, nevis dzivot cita dzīvi.

Vai tu labāk ietu uz Maximu vai Rimi.

Vecīt, nepatēmu … tev vajag jautajumu, kura ir 2 variantu dodot iespeju izvēlēties starp red or blue pill.

1 Like

sorjan slikta ideja bija pālī iet foruma

3 Likes

Man īsti vienalga, bet ja tā padomāt es izvēlētos Maximu, jo Rimi ir padārgs veikals.

would u rather nāktu uz šo forumu vai Twitter? xd

Atkarīgs no dienas. Forums man ļoti patīk, bet twiterī esmu daudz atvērtāks. Turklāt man daudz labāk patīk runāt angliski.

Would you rather be immortal, or transported 2000 years in the past?