Would you rather

Immortality for me.

Would you rather game only on PC and never touch a console or play on console (one of your choice) but never play on PC?

1 Like

only PC, console ir pārspēlēta jau.

Would u rather go out or sit home?

Go out if I have money to spare , but somehow I still sit home most of the time.

Would you rather go to unicon or dream hack?

idk, es palasīju pa abiem bet Dreamhack izskatas episkāks

Would you rather, fly or be able to teleport?

teleport, tas ātrāks.

Saldējums vai Kvass?

Kvass ! (Ja nav parak salds)

Pepsi vai CocaCola ?

1 Like

CocaCola, jo I am Cocacola man

Makaroni vai kartupeļi?

Skatoties kādi, ja cepti kartupeļi, tad kartupeļi>makaroni, ja kartupeļi vārīti, tas makaroni>kartupeļi

Vodka vai alus?

Alus ! jo alus ir dzive un skidra maize ! Un bez alus gan jau nebutu es sai pasaule !

Anime vai Manga ?

1 Like

Dub Anime, neesmu lasīšanas mīlulis

Filmas vai komiksi xD?

1 Like

Ja vispārīgi visi komiksi, tad mangas skaitās, jo tie ir japāņu komiksi, tad nu komiksi.
Bet ja tikai amerikāņu un tādi komiksi, tad tomēr filmas izvēlētos, jo nesanāk baigi piespiesties pie to komiksu lasīšanas. Laigan ar filmas sen vairs nesaktos, tomēr izvēlētos tās.


Vai Tu labāk lasītu, skatītu, spēlētu, būvētu, sekotu līdzi, utt - Transformeru franšīzei vai Gundam franšīzei?

pa cik es vienu brīdi jau biju Transformeru fane,tad izvēlēšos Transformerus :D
vai tu labāk dzīvot ,bet katru dienu tev būtu jāzcieš fiziskas sāpes vai labāk nedzīvotu vispār??

dis went dark too fast :joy::ok_hand: neesmu maso-chan tāpēc labāk me ded.

augļu salāti vai dārzeņu salāti?

1 Like

Dārzenīš’ all the way

Ja būtu bezlimita laiks, tu labāk gribētu noskatīties visas filmas/seriālus vai izlasītu visas grāmatas pasaulē?

Zinot ka daudzi seriāli un filmas ir balstītas uz grāmatām, tad labāk grāmatas izlasīšu.

Ziema vai vasara

Ziema

Atvaļinājums Brazīlijā vai Aļaskā?

1 Like

Aļaska.

Vai dotos piedzīvojumā no, kura neatgriezīsies dzīvs (tas ir vari aiziet bojā jebkurā mirklī no neparedzamiem apstākļiem) vai visu atlikušo mūžu sēdētu mājās, bet drošībā, kur nodzīvotu normālu mūža garumu? (Think: Made in Abyss type of scenario)

es dotos piedzīvojumā, no kura neatgrieztos dzīva, yolo

labāk gribētu kontrolēt laiku vai kontrolēt laikapstākļus?

Laika manipulācija izklausās pēc demona iedotas dāvanas lai cilvēks nekad nedzīvotu šodienā, bet visu laiku mēģinātu mainīt pagātni (constant rewind to get the ideal result), tā kā - laika apstākļi. :'D Tad var vienmēr dabūt skaistus baltus ziemassvētkus un siltus saulainus jāņus.

Beauty or wealth?

Noteikti otrais, jo no tā var uztaisīt arī pirmo, ja grib

Nodzīvot dzīvi vēlreiz, visu atceroties un bez iespējas kko mainīt, vai nodzīvot par tik gadiem mazāk, cik tagad ir?