Weebs Touching Grass: Grand-ish Voyage

Nu čau tauta! Ir pagājis laiciņš un ir laiks jaunam pārgājienam, vienīgais šajā gadījumā vēlos veikt noteiktas izmaiņas par cik gājienu uztveru kā pseido-svinēšanu savai jubilejai (un atvaļinājuma sākumu :3 ).

Tātad:
Mērķis pacept gaļu Valmierā, manā rezidencē ap plkst. 19.00

Tas ir pārāk vienkārši, ko? Gaļa ir jānopelna, tāpēc aicinu visus gribētājus uzdzīt apetīti ar 60km divu dienu gājienu.
Protams neuzspiedīšu iet pilnu distanci, un esmu parūpējies par vairākām iespējām pievienoties vai pamest gājienu attiecīgi apzīmējot ar :triangular_flag_on_post:

Ko rekomendēju sagatavot dalībniekiem:

USB akumulatoru
Vismaz 2l ūdens
Ļoti ērtus apavus
Nepieciešamo nakšņošanai teltī
Komfortablu somu
Gaišu nepieguļošu apģērbu un cepuri

Sākuma punkts 1. jūnijā plkst. 9.30 : Liepa, Cēsu rajons, kur iesāksim ar loku cauri nesen izkritušajām Līču Laņģu klintīm. Rēķinos ar aptuveni 4 stundām tur.

Pēc klintīm domāju varēsim ieturēties kādā no Liepas kafejnīcām vai ar veikala labumiem. :triangular_flag_on_post:

Tur pat Liepā arī ir Mazā Ellīte ko aplūkosim.

Nākamais pieturpunkts kur ceru neilgi paviesoties ir E. Veidenbauma muzejs (ieeja 2€), bet to varēsim lemt esot tuvumā.

Pēc tā dosimies uz Mūrmuižu (līdz +/-19.00 kursē autobusi uz un no :triangular_flag_on_post: ) kur varēsim veikalā sagādāt vakariņu-brokastu tiesu lai nav visu ceļu jānes.

Dienu pabeigsim Cempu apkaimē un uz nakti piemetīsimies kādā mežmalē, vai ja būsim lielākā skaitā, atpūtas kompleksā ar nopietnām telšu vietām (jau biju aizbraucis šodien, aprunājos ar saimnieku)

Diena 2. Ceru ka modīsimies ap 9.00 un pabrokatosim tā lai pēc 10.00 dotos uz Beverīnas skulprūru parku un labirintu (tur gan ieejas maksa ir 6€, bet ir atbilstoši daudz ko redzēt.) Rēķinos ar aptuveni 1.5-2 stundām apskates. :triangular_flag_on_post:

Pēc visai tukša posma ieradīsimies Brenguļos kur pirms dabas takas varēs ko ieķert veikalā, attiecīgi gar Abulu un vēlāk Gauju nonāksim Valmierā. :triangular_flag_on_post:

Tad mūs sagaida pēdējais stiepiens uz @kristianux rezidenci kur lapenītē sakursim uguni un cepsim gaļu :3 :triangular_flag_on_post:

Referencei pirmā diena ir aptuveni 35km un otrā 25km.

2 Likes

Vēlams arī zināt cik tad mēs būsim lai varu spriest cik dauz gaļas likt marinēties.

  • Piedalīšos
  • Nepiedalīšos
0 voters
  1. un/vai 2. Jūnijā vērsies vaļā mans bizness.
    Tajās dienās nekādīgi nesanāks :(

Vēl nesaku stipru jā, redzēs kas pašam mājās notiek, bet esmu intriģēts, jo visas brīvdienas sanāk tik aizsistas ka gribu vnk eksistēt kādu nedēļas nogali ar

A kādu interjēru izdomājāt? Vnk prāgā biji dikti feins anime tematikas boba tea kafūzi, gribētos ko tādu redzēt šeit

Oi ne ne, mums family friemdly stereo typical būdiņa :D

Un kā jūs domājat no citiem bubble tea vietām atšķirties?
Nē nu ja ir lokācija ir izcila var mēģināt arī bez baigiem gimmick izdzīvot

Un like anime tematika jau nenozīmē ka nevar būt ģimenei draudzīga. Like tajā prāgas spotā bij one piece wanted posteri kā tapetes, pokemonu plushies, visādi nedroidi, figūriņu displeji utt.

woohoo, bet also nezinu 60 km liekas kinda padaudz.
a tev dzimšanas diena gadījumā nav rītdien?

1 Like

Fakts, ir. Bet normālu pasākumu strādājošiem cilvēkiem varu sarīkot ātrākais tajā nogalē jo šajā jāstrādā.

Manuprāt tas ir visai optimāli, ja neņem vērā apskates objektus sanāks aptuveni 11 un 6 stundas staigāšanas. Referencei izmantoju gājienu ar @Kuro , kur 45km pieveicām 13 stundās, atpūtas ieskaitot.

Vēl priekšlaicīgi solo izmetīšu lokus par kuriem neesmu gājos precīzai laika lēšanai un veikšu mini izmaiņas maršrutam.

Atbrauksi, redzēsi :relieved::see_no_evil:

uz atklāšanu nebūšu, bet kautkad noteikti atbraukšu

Eh, gribētu, bet diez vai varu. Man mugura šā vai tā nav atpakaļ ierindā uz 100%. Daudz jāiet un visādi var sanākt.

Plāns izklausās fantastisks, taču mani old people knees max 20km izturētu

Lai jums jestrs pārgājiens :D:D:D

Vari pievienoties uz sākumu vai beigām, Laņģu klintīs tikko biju, caurejamība 6/10 bet bez līšanas alās sanāca kaut kur 90 minūtes un 8km. Domāju pieturēšos pie nepilnās takas. Uz tā rēķina arī pacelšu sākuma laiku uz 10.00

@haachikooo vēl ar vien brīnos kā pat ar sliktajiem apstākļiem mēs gājām 4+ stundas.

Vispār @Kristianux kā esi ieplānojis rīdzinieku tikšanu atpakaļ uz rīgu svētdienas vakarā?

Sapratu ka mana telts nav pārgājieniem parocīga, un pašlaik izskatās ka pieslēgšos svētdienas daļā, jo tas beverīnas skulptūru parks, it īpaši labirients ar 18+ skulptūrām izskatās feini XD

ar sabiedriskajime izskatās visai švaki, gan tāpēc izprātoju ka ar patreizējo apmeklējumu aizdzīšu ar auto as is.

thank you, kind sir! ;D

1 Like

@H_Hercogs @haachikooo @xHorrorGirlx @akitsu ,
kas jums notiekās ar piedalīšanos gājienā, saņēmu zvanu no kolēģa, gribot sestdienu iemainīt un visi esot dikti aizņemti.
varu piedāvāt stipri apcirpt gājienu, un sūtīt jūs @haachikooo vadībā, un pēc darba braukt savākt, ar teltīm pavadīt vakaru pie manis pagalmā, un nākamajā rītā izstaigāt otrās dienas posmu. (tieši vakar izstaigāju, tur ko staigāt aptuveni 6 stundas neieskaitot apskates objektus, atpūtas)

tas izklausās pieņemami, vai arī varētu būt cits veids kā to realizēt, sliktākajā gadījumā uzmetīšu kolēģi, kas arī ir gadījums ar ko viņš rēķinas.

1 Like

Man personīgi der, pat labāk ir šādi, tikai mani sestdienas vakarā no līgatnes vajadzētu savākt

Es tieku diemžēl tikai uz otro dienu jo sestdien tomēr darbā jābūt uz vakaru maiņu :(
Bet tā neesmu pret otrajā dienā piedalīties uz staigāšanu

Nu tad jau viss daudz maz sakrīt pa vietām, ņemšu kolēģa maiņu un gaidīšu jūs sestdienas rītā Valmierā un kopīgi dosimies uz beverīnu.