Viedokļi par IKEA mēbelēm

Sākot diskusiju no Parādi savu ēdienu:

Tu ikea katalogā dzīvo vai? Acis gandrīz izdega

Manuprāt IKEA mēbelēm nav ne vainas. Labprāt dzīvotu kādā no IKEA istabām ko viņi piedāvā. Viņu ēdienkarte arī ir :fire: :fire:

Kāds viedoklis tautā pastāv sakarā ar IKEA?

2 Likes

Es esmu pārāk skops pat priekš IKEA, bet klusi vaņģo izaicinājums mītā par sarežģīto konstruēšanu

Es esmu pārāk liela žagata priekš Ikea. Turklāt netālu ir lietoto mēbeļu veikals kur dažas lietas ir tik lētas…ka tā it tikpat kā zādzība

Pašlaik kaķis guļ klēpī un negribu modināt lai ietu un bildetu, bet man plauktā stāv viss no Gunta Eniņa grāmatām un dokumentu mapēm līdz unio crassus saldūdens glienenes čaulmalu no Kurzemes nekurienes un fosilijām. eventualy gribu šo absurdo kompozīciju papildināt ar kādu palielu kvarca kristālu, kāda meža lopa galvaskausu(vai vismaz brieža ragiem) un anime figūru/gundamu

2 Likes

Ikea biju tikai vienreiz lai redzētu kas tur ir un kopmpānījas pēc, nopirka drēbju kumodi kuru es taisīšanas laikā salauzu :D

Gribēju arī tās gaļas kotletes pagaršot bet man teica labāk nevajag, jo neesot garšīgas :D

Pa manam metālisko rāmju mēbeles un Ikea dārgākais gals ir ok. Šis tas no lētākajām koka mēbelēm varbūt tomēr ir drusku pa lētu.

Tīri pēc izjūtas, Ikea ir tas veikals, kas piedāvā labāko izskata/cenas attiecību. Tirgū ir gan lētākas, gan izskatīgākas mēbeles.

Ja man būtu jāievācas jaunā pilnīgi tukšā dzīvoklī, noteikti būtu kārdinājums paķert vienu Ikea mēbeļu piegādi un miers. :D Pieņemu dzīvoklis izskatītos moderni, taču gramstot un lietojot mēbeles gan varētu būt mazliet lētuma sajūta.

Markus krēsls ir ciešams, ergonomiski ne pārāk labs, ja visu dienu jāpavada pie datora strādājot. Atdevu brālim.

Nopirku arī zemo skapīti ar atvilktnēm, nav ne vainas. Atvilktnes biš cheap konstrukcijā, bet iekšas parasti neredz and funkciju pilda.

Ir arī augstumregulējošs galds, kas generally ir labs. Paceļot stāvus režīmā nav super stabils, ja monitors ir uz mehāniskās rokas, bet mostly turu tik, cik zemu var nolaist, jo ļauj turēt rokas 90 grādu leņķī, kas ir ergonomiski pareizi.

Muļķības. Esmu braucis stundu uz IKEA vienā virzienā tikai lai paēstu IKEA pusdienas.

Es atsakos atzīt, ka brauciens no mūsu puses uz IKEA ir to vērts. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

1 Like

IKEA pa savam cenu un kvalitātes kateogrija nav slikta, pat laba. Tomēr, IKEA ir un paliek saliekamās mēbeles (pa lielam viņas jau visas saliekas), pat pērkot salonā gatavo nav garantijas, ka tas neizjuks pēc pusgada. (Garantija ta ir no ražotāja puses, bet pierādu nu viņam, ka neesi līkrocis*), šajā jautājumā IKEA tomēr ļoti cieši atbild par garantiju, vismaz cik savulaik meklējot sev krēslu un rokot info par IKEA, tomēr pārsvars liecina, ka IKEA atbild.
Jāņem vērā, ka šīs mēbeles, skapji, kumodes utt., ir domātas galvenokārt vienreiz uzstādi un viss, bīdīšana, jauksāna ārā un kopā, savienojumi lidos ārā un labi, ja varēs ielīmēt atpakaļ vai izurbt un ielikt tapu.
Atkal, mēbeļu salikšana no pieredzes varu teikt, ka lieta jebkurā gadījumā nav vienkārša, ja vien tas nav galds kuram jāpieskrūvē tik 4 kājas vai esi pro kurš katru dienu to dara. Tas pats skapis un tā mugursiena, nereti esmu dzirdējis no cilvēkiem, ka saliekot un uzliekot muguru, skapis vai pati mugura esot šķība vai neatbilst izmēriem. Dioganāles - izmēriet dioganāles un tās sabīdat un viss būs. Cilvēki šokā, bet laimīgi, ka 200eur nav izviesti.
No konstrukcijas viedokļa un tā teikt, piemēram, galdi kuriem vidus ir tukšs, savu darbu viņi darīs un viss būs, ja protams izdomāsi, ka esi tarzāns un varen glauns dejotājs un lai visi to redzētu ir jākāpj virsū. Protams, tas neizturēs. Un atkal, tās liekot kopā nevajag pielietot spēku un pievilkt skrūves tā, kā censtos izurbties līdz Ķīnai. Mierīgi pieskrūvējam, neiet tālāk, viss, pietiek.

Tas ir viens no galvenajiem iemesliem. Viss vienuviet, ātri, ērti un vienkārši. Vienoti komplekti un stils. Ja gribat ko dārgāku/drošāku vai tml, jāstaigā pa n-tajiem saloniem, kur ar nav garantijas. Par specpasūtījumiem klusēsim. Mēnesi vismaz padzīvosi uz grīdas ar pliku matraci un tējkannu.

Protams izslēdzam lietotās mēbeles. Cits tirgus un citas nianses. Lieotu IKEA es ļoti uzmanītos pirkt. Atkarībā no kategorijas.

P.S. *Nezinu, kā tagad, bet kādreiz no garantijas nosacījumiem bija, ja mēbeles liek veikala meistari, tad gadījumā, ja kas, segums bija 100% vai tuvu tam, ja pats esi talantīgs, tad “avārijas” gadījumā, varēja vispār tevi pasūtīt n-mājas tālāk. Ja 50%nosedza bija jau labi.

Ja nekas nav mainījies, veselam dzīvoklim piegāde sanāk super izdevīga, jo tajā vienotajā piegādes cenā ietilps viens vesels busiņš un uznešana līdz piektajam stāvam. Pēc tam tag varētu sanākt vēl dažas dienas sēdēt un skrūvēt. :D

1 Like

Pasaus draugus, kolēģus un radus uz jaunā mājokļa svinībām.

Ideāli! Vairākas dienas kko likt kopā, kaifs!
Kad es ievācos savā pašreizējā dzīvoklī, te bija tukšs (izņemot virtuves plauktus, kurus tāpat nomainīju), visas mēbeles pirku un liku kopā pats, man baigi patīk tas process.

Kamēr ir elektriskais skrūvgriezis nav ne vainas likšanai kopā. Vienreiz liku kopā kaut glaunos koka galdus ar daudz skrūvēšanu, tad tas drusku ievilkās skrūvējot ar roku.

!! Tomēr nereti tieši izmantot rokas. Ar elektrisko tu vari apraut vītni/krustiņu uz urrā. Parasti šiem ir vislētākās skrūves un furnitūras, kuras ātri noraujaus vai pat sapūst. Vai arī izmanto zemos ātrumu, pat pašu zemākos. Ja tu protams domāji tieši elektrisko skrūvgriezi. tad situācija mazliet labāk, bet tomēr, jāuzmanās.

1 Like

Tieši gribēju teikt. Ar elektrisko jābūt ļoti uzmanīgam.

1 Like

Ziemassvētkos gandrīz aizdevos uz turieni tikai pēc IKEA karstā dzēriena pudeles.

Nu tad ja kādreiz tur tikšu atkal būs jāiečeko ēdiens :D

Sajūga izmantošana > ātrums

Tik laba manta? Es būtu pasūtījis piegādi. xD

10 eur piegāde Rīgā :frowning_face: