Viedokļi par IKEA mēbelēm

Nez, cenas un salikšanas ziņā mēbeles liekas līdzīgas kā jysk, no kā savulaik visas kocīgās mēbeles mājā bij. Ar salikšanu - nekā sarežģīta toč nav, pat, ja kāda skrūve paliek, tāpat viss smuk stāvēja ;D ar ikea nav bijušas mēbeles, kur kas jālīmē, bet jysk’am vienīgi tā līme klāt gan nebij ilgdzīvotāja ;D
Bet neskaitot mēbeles, arī visādas krūzes, šķīvjus, dekoros gan pa lēto var izķeksēt. Un jau next cennu kategorijā, vispar forša izvēle.
Un pats galvenais, protams, - kotletes. Tās bij labas, tikai šķībi uz tevi skatās, kad ņem bērnu porciju :D Lai gan, neskaitot mīnus 2 bumbas, atšķirības jau nav no pieaugušo ;D

2 Likes

Nezinu gan. Es varu zvērēt, ka vienreiz liku kopā Jysk krēslu, kuram līdzi bija šķietami cita krēsla instrukcija. :joy:


Abi plauktiņi maksāja vienādi. Viens(apakšējā bilde) no salīmētiem putekļiem no optimus, otrs(augšējā bilde) no reāla koka no vietējā mēbeļu trift store Furnitēkas. Es protams saprotu, ka interjeri ir dažādi un ne visur iederas reāls koks, bet nu… Manuprāt visi ikea un tamlīdzīgie nestāv līdzi

7 Likes

Es pat ietu tik tālu un teiktu, ka apakšējais neiederas nevienā interjērā. :D

3 Likes

Tava gadijuma koks ir jaatsvaidzina un viss. Bus zolids un smuks, ka jauns. Koks iederas visur, tikai sarezgits sava darināšanā, ko ne katrs velas nemties.

1 Like

Mmmm, i love seeing a nice hard wood

4 Likes

3 Likes

1 Like

4 Likes

we both, son, we both :D

2 Likes

Chuckles - I’m in danger

2 Likes