Video ko pašlaik skaties


2 Likes
1 Like

Wahhhh… pirmais video ir kaut kāds reāls komiks varbūt? >w<
Un otrais video jau arī bij sen redzēts bet tapat pārskatot vēlreiz tāpat šķiet interesants mēģinot aatšifrēt visus simbolismus ;3

tas tads iskomiks cik saprast var no pasas maklinieces : http://rainbow-taishi.tumblr.com/post/155618663083/rainbow-taishi-rainbow-taishi-a-shoujo-story
viss vinas blogs sastav no iskomiksiem ar idejam interesantam
njaa tas gan :slight_smile:

1 Like

11 posts were split to a new topic: Rainbow Tashi no Tumbrl

Bļāviens, skatoties pewdiepie tagad es saprotu kādēļ es tik tiešām beidzu sekot, viņš tik daudz ko saka un es nepiekrītu pilnīgi nekam, ko viņš saka. Viņš tajā video raud kā maza meitene par to, ka viņa iecienītāko mangu pamainija filmā. Bet uzmini nu tā cilvēki dara, lai stāsts un skatāmais būtu plašāk uztverams . Es gan nevaru pārāk daudz kritizēt, jo mangu neesmu lasījis, bet bļāviens, man kā cilvēkam, kas nav lasījis mangu un pat šo titulu nebija zinājis, ļoti piesaistīja šī filma, pat tik daudz, ka pat domājis par mangas lasīšanu esmu.
Viņš tik daudz tur raud, bet visam pārsvarā ir iemesls kādēļ tas tā tika darīts utt…

1 Like

Vari drosi lasīt :smiley: Pati vēl neesmu lasījusi, bet saka ka tur praktiski nav ko lasīt, jo mangas autors vairāk tiecās pēc tā lai lasītājs pats domātu savu stāstu :smiley:

1 Like
1 Like

Heavy Rain glitch ir īpaša vieta manā siet-veidīgajā sirdī…

@DiviViens runaajot par overrated af!

1 Like
2 Likes

Dažreiz ir tāda sajūta ka tu vienkārši skaties to pašu ko es :smiley:

1 Like
5 Likes

vai ne xD lol

1 Like

Un es visu laiku domāju ka es esmu vienīgā kas kaut ko tādu skatās :smiley:

nah man patik skatities citu cilveku veidotas animacijas :slight_smile: bija bridis ka pati gribeju ko tadu iemacities darit bet velme pargaja uz ko citu ta ka sezu te es tagad un skatos ka citi to dara un izbaudu skatisanas prieku :smiley: :slight_smile:

Man ir tieši tāpat XD

@m1raz

2 Likes