Video atskaite par hangoutu 28/02/2016

Paldies visiem par piedalīšanos!

2 Likes

DiviViens pirmais fakts: Es neuzskatu Light par ļaundari. Arī Lelouch nē. :smiley:

3 Likes

kā tad nē? Pamato!

Teorētiski jau viņi ir ļaundari, kaitē sabiedrībai, cilvēcei, bet… Kādēļ viņi to darija? Viņi nepiedzima ļauni, viņi to nedarija aiz garlaicības. Light vēlējās izmainīt pasauli, padarīt to par vietu, kur nav noziedzības, kur cilvēki ir vienlīdzīgi un vājākie netiek nogrūzti malā. Protams, lai ko tādu panāktu vajadzēja sasmērēt rokas, bet mērķis kādēļ to darīja ir varenāks par paveiktajiem grēkiem. Man viņi vairāk kā varoņi skaitās.

2 Likes

aah… tad uzskati, ka ar ļaunumu vajag cīnīties ar ļaunumu? Vai tad galu galā pats nekļūsti ļauns un atkal iegriez ‘ļaunā iznīcināšanas’ ciklu?

Ne gluži. Vienkārši cīnīties ar ļaunumu nebūs īsti tas pats. Light izaicināja visu pasauli, viņa mērķis bija pārvērst to labāku, atbrīvoties no visiem noziedzniekiem. Viņa izdarītie darbi ir slavējami, varoņa rīcība. Kurš vēl uzdrīkstētos izaicināt visu pasauli un sasmērēt rokas, lai padarītu pasauli par kārtīgu, tīru vietu?
Es nezinu kā tev to izstāstīt pareizāk. Visa viņu rīcība, mērķi ir attaisnojama un slavējama. Tās ir tikai manas domas, jūs varat domāt ko vien gribiet par viņiem. :smiley:

es iejauksos diskujija ar teikumu es pilnigi piekritu tev light riciba ir slavejama :slight_smile: :slight_smile: un anime beigas man lika ta skrobities :slight_smile:

1 Like

Jap piekrītu…tālu no ļaunā varoņa.

3 Likes

tad jūs arī Hitleru uzskatāt par labu varoni? Viņam piemita spēcīga vēlme padarīt pasauli labāku un izvēlētās metodes tādas pašas - let’s kill.

1 Like

hmm ne hitlers ir launais tas gan bet light velejas padarit padsauli labaku nogalinot tos kas nogalina nevainigus cilvekus bet hitlers galinaja nevainigos bariem nevajag vinus 2 salidzinat :slight_smile:

1 Like

nevainīgus? Viņš noteikti tā nedomāja. Tie bija ļauni, viltīgi cilvēki, kas traucē citiem dzīvot :wink:
viņiem abiem ir līdzīgs domāšanas veids.
Kas atšķiras ir - ko mēs (kā cilvēki no malas) uzskatām par nogalināšanas vērtu.

1 Like

hmm okay tatad kops kura laika berni kas tiek sadziti gazes kameras skaitas launi viltigi cilveki kas trauce citiem dzivot hmm es kka neatceros ka light butu bernus galinajis nost :D:D

Domā Light nevienu nevainīgu noziedznieku nepaķēra līdzi tā pat kā Hitlers tos pašus bērnus?

tāks…sadalīsim. Ir - Hitlera un viņa sekotāju viedoklis par to, ko var attaisnoti nogalināt. Ir Light viedoklis par to, ko var attaisnoti nogalināt. Un ir Tavs viedoklis par to, ko var attaisnoti nogalināt utt.
Ja mēs tagad visi sāksim galināt nost tos, kurus domājam, ka vajag nogalināt - būsim varoņi vai arī slepkavas?

hehe nja ar tevi ir jautri argumentet oky labi tu iesaistiji musu viedoklus bet te automatiski ir runa par to vai mes busim spejigi nogalinat tos ko uzskatam par nogalinashanas vertiem.
Light dabuju to Death note bet vins neizmantoja vinju savu merku istenoshanai jo ja vins veletos vins spetu to izmantojot iegut gan varu gan bagatibu bet vinjs to saka izmantot nogalinot noziedziniekus protams ka vinjs kadu nevainigu pakera lidzi bet uz lielaka skata cik daudzus vainigos vinjs nogalinaja cik daudz nevainigi cilveki paliki dzivi pateicoties tam ko vinjs darija saraksts ir gars :slight_smile: protams bija paris vietas kur man vinja metodes nepatiktu bet Laundaris vinjs gan nav :slight_smile:

1 Like

Būsim abi divi reizē, gan slepkavas, gan varoņi.

1 Like

tad uzskati, ka varonis no ļaundara atšķiras ar to kāda mērķa vadīts viņš nogalina. Ja mērķis ir glābt pasauli - tad nogalinātājs ir varonis, ja mērķis ir sasniegt kkādu personisku labumu, tad slepkava ir ļaundaris.
Atgriežoties pie Hitlera - viņam bija mērķis glābt pasauli no ebrejiem. Viņa acīs tas bija labs mērķis, šī brīža sabiedrības acīs tas nav labs mērķis. Bet tas jebkurā gadījumā nav personiskā labuma mērķis.

tas bija mājiens uz to, ka mūsu tagadējā sabiedrībā tas tiek uzskatīts vairāk par sliktu kā labu. Tikt galā ar ‘sliktajiem’ ir valsts pārziņā. Nedzīvojam vairs gadsimtā, kur oficiāli var izsaukt uz dzīves/nāves dueli ^^

ehh uzskatu shaja zina ir daudz bet nu labi man aptrukas argumentu :smiley: paliksu pie ta ka neuzskatu Light par laundari :slight_smile:

Iztīrīt pasauli no “netīrās sugas” cilvēkiem vai no slepkavām un maniakiem ir milzīga atšķirība. Lights nav varbūt tas smukākais varonis, bet viņa ideoloģija mani personīgi piesaista. Noteikti nenotiesātu viņu…varbūt pat uzsistu uz pleca un pateiktu “Ganbatte!”

3 Likes

vot vot tu atradi ka pareizak to izskaidrot paldies :slight_smile: bet es pilnigi piekritu

1 Like