Video atskaite par hangoutu 10/01/2016

Pagaidām ir tapuši divi video no 10/01/2016 hangouta. Būs arī jautro jautājumu video ^^

2 Likes

Well this was kinda funny, but ok nvm me :'D Nice work I guess : )
I wanna take part in the questions :smile:

2 Likes

Sonedel atkal bus, ta ka varesi pieteikties un piedalities!

Dat reggae, though! xD

Runājot par “Apkārtējo viedoklis par anime skatīšanos”

Vecāki jeb precīzāk mamma kad ieraudzīja, ka skatos animi pateica tikai vienu…“uuu kādas smukas meitenes tev tur tajā kastē ir!” (PC viņa sauc par kasti :smiley: )

Vienīgās pretenzijas ko esmu saņēmis, ka istabas biedri teica, ka nav pieraduši pie tādām skaņām un, lai skatos uz austiņām (ieskaitot japāņu mūziku) :smiley:

1 Like

Mans sencis ikreiz, kad ienāk un redz, ka skatos visu laiku tik saka: “Atkal tu savus japāņus skaties”. No sākuma gan muldēja par to, ka man jau cik gadu, bet vēl aizvien multenes skatoties. Tagad vienkārši sapratis, ka nesanāks nodzīt no šī :smiley: Es pat no sākuma baigi slēpu, ka skatos, bet tad māsa uzķēra, kad skatījos naruto (tas pirmais anime) un viņa arī sāka skatīties, viņa gan tik skatās daudz mazākos apmēros.

3 Likes

~10 gadus veelaak un manaas maajaas nekas nav mainiijies. :D

1 Like

the same thing bro
vienigi mana masa ta nehypo par vinam …paris iesak tad nomet vel brizam labakos kadrus skipo like what …un tas kuras noskatas vispar neko no vinam neatceras like vienreiz vina pienak pie manis un jauta kapec Saitama palika bez maties…Well i dont know (sarcasticly) just who did completed watching it?? kipa tas skaitas ka vina noskatijas one punch man …so vina jautaja labu bridi vienreiz apnika un saku skaidrot kura vieta ep scene vina to varetu redzet bet vina pat to nevareja atcereties facepalm

aaah :smiley: I can relate to all of it

Nu mana māsa noskatījusies ir Naruto, bleach un one piece, bet no īsajiem vairākus, kurus es vienkārši esmu ieteicis, kā piemēram Death note, Shigatsu wa kimi no uso, gūllis, suzumija utt. Viņa vismaz atceras, kas un kā, man tik besī, ka viņa tik ļoti lēni skatās…

Meh, man nav neviens, ar ko padaliities. Varbuut tikai koleegis, bet vinjsh arii kaut kaads pajols. xD

3 Likes

nu tas atrums ari atkarigs no daudziem apstakliem …man dazas animes paiet atri noskatities ka pilnigi zel ka nav otras sezonas bet ir citas tadas pasmagakas kuras man vnk velkas un varbut citreiz pat neizvelku un nometu XD

omg :smiley:
starp citu, es arī domāju vai māsai Death Note parādīt. Bet viņai ir 14…nezinu vai tas ir/nav par tumšu

Pfft, Death Note vareetu buut smagu, nevis par tumshu. Lai gan hz. Pats kaut kad tad noskatiijos. Katraa zinjaa nekas labs atminjaa nav palicis. ^^

Death note varbūt, ka labāk vēl nē. Drīzāk kaut ko vienkāršāku. Viņa vispār angliski saprot?

nu come on julija es jau vinas vecuma ne tadas vien lietas biju redzejusi tu jau vinu ta sarga ka es nezinu…pa mukeni taisies vinu partaisit …musu jaukaja sabiedriba esot tapat jau paspej sabojaties

1 Like

Nu, es pa lielam saaku ar Elfen Lied. Un Death Note saliidzinaajumaa ir Pokemoni. ^^

jā, man arī liekas, ka tas varētu būt par smagu.
nē, viņai vajag krieviski. Angliski vēl tik labi nesaprot
vēl nezinu ar ko lai māsu ievelk anime pasaulē ^^

Es neteiktu, ka īpaši smagi, tik ar saprašanu varbūt. Tas jau atkarīgs kāds sīkais, citi jau ko tādu baigi labrāt skatītos, citi ne tik ļoti. Takā tev jāsaprot vispirms, kas viņai patīk

nu mes visi kaut kur sakam …lai skatas angliski ar laiku iemacisies…savad tad jau velak bus vel grutak