Video atskaite par hangoutu 10/01/2016

Lai saak ar Gantz! Tas buus ideaals! xD

Iedod kādu naruto, jo ar to labi aiziet :smiley: Man vismaz aizgāja

O jā, protams :smiley:

ir zināms kāds labs Naruto krievu dubs? Kas mums te krieviski skatās?
@Kadiljaks

Skatos tikai angliski, es krieviski ņe bum bum :smiley:

Novilku pirmo sēriju no Naruto, Sailor Moon un Steins;Gate. Varbūt kāda iepatiksies ^^ …varbūt uzliku vilkties arī Alchemist Brotherhood, būs jāuzjautā
Par Bleach aizmirsu, būs jānovelk arī to

tā ir otrā sezona…

Naruto ir vecs seriāls, sekojoši ieskaņojumi arī ir veci un draņķīgi. Tava vienīgā cerība, ka kāds ir izdomājis ieskaņot sēriju pa jaunu. Labāk paņem Fairy Tail, vai varbūt World Trigger(tiesa es pats neesmu redzējis).

Vieni no augstākās kvalitātes ieskaņojumiem mazajiem seriāliem: https://kansai-studio.ru/?cat=2

neesmu redzējusi, bet man radās priekšstats, ka tā ir vnk jaunāka versija tai pašai mangai. Saki, ka labāk sākt ar 2003 gada versiju?

Uhh… mana tēva acīs anime ir multfilmas un manga ir komiksi :smiley:

1 Like

Noup. Viendas tas anime nav. :smiley:

jā, skatoties Naruto pirmo episodi animācija grieza acīs
hmm…Fairy Tail es arī neesmu redzējusi, tā kā varēsim kopā skatīties un jāiečeko World Trigger

Tie ir divi viena un tā paša stāsta atstāstījumi. Fani ir sadalījušies uz pusēm - vieni saka pirmā labāka, otri otrā labāka. Brotherhood vinnē animācijas un skaņas ziņā.

Fairy Tail vari ņemt Ancord skaņojumā.

kā man griež ausīs, ka dub versijā ir dzirdama japāņu versija. Esmu pārāk izlepusi un labprātāk skatos sub :smiley: aah…māsas dēļ piecietīšu
visas parādīšu :smiley: lai izvēlās kura viņai vairāk patīk. Un skatīsimies pirmās episodes kamēr atradīsies kāda kas patīk ^^

garām… :smiley: Pirmais bija improvizēt, jo manga nebija beigusies uz to brīdi. Otrs ir ideāli pēc mangas. :smiley:

tad otrais ir labāks?

Otrais mazāk acīs griezīs, ņem to.

Man patīk abi.
#1 rewatced 7 times
#2 rewatched 5 times
Vienīgais, kas varētu būt secināms par labuma ziņu… :confused:

1 Like

Izlepušiem cilvēkiem atliek tikai oficiālā dublāža: http://reanimedia.ru/

Cik atceros Kansai Studio nodarbojās ar japāņu rindiņu izolāciju, tās tik labi nedzird, bet ieskaņojuma būtību tas gluži nemaina.