Vai jūs ko kolekcionējat?

Man kursa biedrene kolekcionē cukura paciņas un vinas māte krūzes ar aitām. Cilvēki kuri kolekcionē kaut ko praktisku ir retums

2 Likes

Cukura paciņa bija praktiska, pirms tā tika iztukšota un ielikta kolekcijā. Mana mutere un ome tukšajās cukura paciņās glabā sīpolus un ķiplokus, among other things, tā kā tās praktiskais pielietojums nemaz nebeidzas, kad tā ir iztukšota no cukura.
Tāpat krūzītes ir praktiski priekšmeti, tas, ka uz tiem ir aitiņas, un ka vienam cilvēkam patīk konkrēti krūzītes ar aitiņām uz tām, nekādīgi nemaina krūzīšu praktisko pielietojumu.

Bet funko pop? Nekāda praktiska pielietojuma nekad tās figūriņas dzīvē. Ja nu vienīgi kā improvised door stop or smth.

Tur tā lieta ka viņa netukšo viņas… Viņa principā kolekcionē cukuru fancy iepakojumos

And that is exactly my point.

Man draugs kādreiz kolekcionēja uzpirksteņus no dažādām valstīm uz kurām ceļoja. Praktiskumam tur nav sakars bez interesanta sarunu temata. Pop figūras daudz neatšķiras no jebkura cita tipa figūrām.

EDIT: Pašam maza un nepabeigta kolekcija:

Daudzus gadus atpakaļ nauda pabeidzās ātri vien šos pērkot un pārgāju tīri digitāli lasīt. Varētu tagad it kā pabeigt kolekciju, bet vietas nav. Planšetē ietilpst simtiem un tūkstošiem tankoubon, šo to esmu pircis iekš Comixology un kādas pārsimts eiras esmu atstājis arī Webtoons.com app’ā. Tagad vairāk lasu korejiešu webtoons, nevis mangu.

4 Likes

Katram patīk savu kolekcionēt. Nekā slikta šeit neredzu.

5 Likes

I see a mountain of plastic with no use.

Kolekcionēšanas figūriņas nemetīs ārā, tās var atdot bērniem mantojuma un tt .Labāk padomāt par ko trakāku , piemēram cik daudz ražo drēbes kuras nepārdodas vai uzvelk reizi un met ārā , plastmasas maisiņi, benčiki kurus met visi uz zemes

1 Like

Man tā izskatās, ka neviens nesaprot manu domu - šie priekšmeti ir RADĪTI kolekcionēšanai, kamēr citi cilvēki kolekcionē lietas, kas bija radītas citiem mērķiem, bet kuras kāds izdomāja kolekcionēt.

yeah piemēram @Maass kolekcionē alus korķīšus ;D korķīšu mērķis bija cits un mērķis bija labs un korķīši godam darīja savus paredzētos pienākumus, līdz tie tika atkorķēti ;D

3 Likes

es agrāk kolekcionēju briežu figūriņas - very cute! :kawaii_potato:
bet otra kolekcija man ir bildes ar guļošiem cilvēkiem ;DD

1 Like





5 Likes

Kaķu kolekcionēšana… :thinking::rofl: :rofl:

4 Likes

Pirmās 2 bildes - iežu kolekcijas, nākamās 2 visādo visādo visādību plaukti kur gribēšu arī kaut ko anine related kādu dienu. Pēdējā bilde - kopējā kolekcija ar māti - istabas augi.

Man tagad bail gulēt.

1 Like

labākā kolekcija so far ;DD

nu ja tu publiskā vietā gulēsi - tad iespējams nokļūsi manā kolekcijā ;DD

2 Likes

To you it is a mountain of plastic with no use, to them it is an item of value. Emotional attachment. Perhaps a physical representation of a memory. Items that bring joy and happiness to them.

3 Likes

Man patīk bilžu kolekcionēšana kā ideja, bet vēl neesmu izdomājis kādas bildes kolekcionēt.

Emotional attachment to physical objects (not to be confused with living beings) is not healthy, IMO.