Vai jūs ko kolekcionējat?

Gribu sakrāt pudeles ar visiem naruto personāžiem,bet pagaidām nevaru atrast veikalos

6 Likes

Kolekcionēju galīgi ne anime lietas - iežus, fosilijas un visādas visādības

2 Likes

Kopš es sāku apkopot blociņu ar tēju augiem ko es lasu, katru gadu cenšos papildināt sarakstu blociņā :D Bet bieži vien es aizmirstu sasplacināt augus lai ielīmētu un tad ir jāgaida nākamais gads :D

4 Likes

Uuu, augu tējas. Ko labu ievāc?

Kas aug to lasu :D Un arī ja nav slinkums tajā momentā kad var lasīt :D Bet og tējas ko es lasu katru gadu ir mallēpe, nātre, pieneņu lapas, pelašķis, asinszāle, klinģerīte, deviņvīru spēks bet ir arī citas tējas ko lasu :D Tikai šie ir standarti :D

2 Likes

Pienenes lapas you say…
Es pats arī nātres, māllepes un pelaškus lasu bet arī ugunspuķi, vīgriezi, gaiļbikšus, upeņu lapas, aveņu kātus/lapas/ogas

1 Like

Tikai jaunās pieneņu lapas :D
Avenes vienmēr gribu salasīt bet aizmirstu un noslinkoju :D
Un gaiļbiksītes mēs pagājošogadu speciāli iesdādījām jo pie mums neaug :D Tagad tik jāgaida kad izplatīsies :D

1 Like

Mēs ar iestādijām. Fun fact, gaiļbikšu lapas var salātos pavasarī.


Funko pop figūras, ggribētos jau lai būtu vairāk. :slight_smile:

6 Likes

Kur tu šīs pašas atradi? Ārzemju saldumu veikalos? Zinu, ka tādas esmu redzējis, bet galīgi nevaru atcerēties kur.

Starp citu, laipni lūgta komūnā!

Akropolē bija veikals ja nemaldos Candy pop saucās, kur ir ledu tējas gan ar šiem gan ar One piece characters…cik gan man teica visi garšojot vienādi vnk tēlu bilde mainās

1 Like

Found it

1 Like

Es pats būtu pa skopu priekš tā :joy:, taču Ebay ir variants papildināt kolekciju: Ultra Ice Tea-Organic Ice Tea, Naruto 4 Pack, Melon Black Tea Melon Flavor | eBay

1 Like

Candy pop
Paldies :blush:

Eee? Šito es nezināju :D

Es diezgan daudz ko kolekcionēju. Līdz tādai pakāpei, ka īsti vietas nav kur ko likt. ^^;

2 Likes




8 Likes

Opā, lasi Made in Abyss oriģinālvalodā?

It kā Centrā bija vēl vismaz 2 citi ārzemju saldumu veikali. Iespēja maza, bet varbūt paveicas atrast. Ja kaut kur manīšu tās ledus tējas, došu ziņu!

1 Like

Yup. Man ir dažas mangas oriģinālvalodā. ^^

1 Like

But whyyyyyyyyyyyyy?
This is such an artificially created collector’s item!
Vairums cilvēku kolekcionē kaut ko ikdienišķu, kam ir normāls pielietojums, tāpēc, ka viņiem ir specifiska interese, bet šīs figūriņas ir tupa uztaisītas burtiski tikai un vienīgi kolekcionēšanai. Waste of resources, money, and space.