Uzmini spēli!

Overcooked kkāda hz kāda versija.

Pareizi! Liec nākošo bildi.

Sable?

Yes.

Admit it, you used image search, right?

Samērā nesen vienā no maniem playlistiem parādījās šī dziesma:

Tapēc domāju, ka kaut kur redzēts vizuālais izpildījums, bet protams pats spēlējis neesmu

1 Like

game

Damn it, es zināju ka Okami, bet domāju vēlāk iepostot, bet galīgi aizmirsu.
p.s. Knew overcooked too, but didn’t cared.


I don’t know why, but this triggered me.
Why would he? … Tāpēc ka maza indie spēle?
Atceros ka bija reklamēta iekš viena no E3 or something. Un cik dzirdēts, tad nedaudz bugaina uz pc, bet ir ok uz konsolēm.

1 Like

Stubbs The Zombie in Rebel Without a Pulse

Viena no manām top spēlēm.
Instead of shooting zombies, you play as zombie. Nice setting, nice comedy. Kind of short game, but missions were long enough, but some did felt a bit boring and frustrating at parts. Interesanti ar ka vienīgā spēle kas veidota uz Halo engine.
Gribētu teikt ka pirms pāris gadiem, bet laikam jau pirms kādiem 4 gadiem pārspēlēju. Iesāku arī otro gājienu, lai savāktu nīlzirgu galvas, kas atskaņo developeru stāstāmo par spēli un tās tapšanu, bet tik paspēju to izdarīt pāris līmeņos un man pc nobruka ap to laiku.
p.s. tik žēl ka šai nav Remakes tāpat kā Destroy All Humans spēlēm, bet tik mūsdienās ejošāka versija ar vienu otru uzlabojumu iekš Steam.

1 Like

Good stuff. Priekš tā laika spēles diezgan daudz ko darīt tur. Pats tagad mēģinu iziet, kad sanāk laika pastrīmot

Ir ir Stubs

Atgādina SpecOps: The Line

1 Like

Yes.
Next please.

p.s. žēl ka tagad viņa ir delisted, noņemta no steam, gog, utt.
Laigan man ir iekš Steam, tik diemžēl nenopirku iekš Gog, gaidīju smukākas atlaides.

Tas ir 3rd person shooteris kuru vienmēr iesaku cilvēkiem, ja viņi jautā pēc spēļu ieteikumiem :smiley:

sddefault

Lai iet vēl kāda spēle no manām jaunības dienām

2 Likes

Ja nemaldos sen atpakaļ viņu steam dabuju no humble bundle pa 1 eur

1 Like

Bro, are you in my head or something!?
Šī arī ir viena no manām top spēlēm :joy:

Bad Day LA

Laigan viena no sliktākajām spēlēm jeb kad, izgāzies politiski sociāls komentārs, un poor mans Postal ar švaku South Park komēdiju, kas arī iedragāja American McGee karjeru … but i still like it. I like it that it’s so stupid and kind of retarded. Ja tā sanāk, tad laikam šī ir mans guilty pleasure.
Protams, šaudīšanās un vēl pāris mehānikas varēja būt labākas, bet tas heits pa vizuālo ir stulbs. I like that cartoony shit.

Man tepat pa labi zemē zem pc ir divas kastes ar CDs and DVDs un vien no tiem ir Maximā pirkts Bad Day LA CD, tik žēl ka krieviski (bet esmu spēlējis :pirate_flag: anglisko versiju senāk). Atceros ka mēģināju mammai toreiz paskaidrot kas ir uz CD vāciņa, lai viņa pēc darba nopērk man to xD.

Proof:

Tik es dzirdu ka uz mūsdienu PC’s viņa pašvaki iet. Limitētas rezolūcijas, un ja kaut ko tur maina, tad vienas otras krāsas mainās, vai kaut kas tur vēl.

p.s. Man pat ir visu laiku doma viņu atkal uzspēlēt. Tik ir bažas ka uz mana pusbeigtā PC tā varētu kārtīgi nestrādāt un ar bažas ka pat angliskā :pirate_flag: versija varētu saturēt krieviņu Starforce drm kas var nokaut pc. (man jau vienreiz nokāva, Ed, Edd n Eddy: The Mis-Edventures dēļ)

Edit: p.s. nr2 - atcerējos, ka uz īsu brīdi es pat vienu svilpojošu meldiņu no šīs spēles soundtracka izmantoju kā mobīlā telefona zvana signālu. Uz viena no vecajiem pogu telefoniem.
Un lūk, ir pat iekš youtube tas xd

3 Likes

Es pat nezinu kāpēc, bet kad ieraudzīju šo foruma topiku šī bija viena no pirmajām spēlēm par kuru iedomājos, kaut neesmu stabili kādus 15 gadus par viņu domājis :grin:

1 Like

Kind of easy one, for some.

Ignore black spot in the corner.

That looks like Low poly Tony Montana so Scarface?