Uzjautā jautājumu citam lietotājam

Man kaut kā saldumi ne īpaši patīk. Bet varētu teikt nutella :smiley:
Ja būtu iespēja ceļot laikā, kādā laika periodā un vietā velētos aizceļot?

Ceļošana laikā neparedz vietas maiņu ka tādu, tu paliec vienutviet, tikai apkārtējais mainās. Bet tā droši vien gribētu nokļūt kaut kur ap 1900. - 1800

Grāmatas vai cits stāsta pasaule kură vēlētos nokļūt?

Es labāk atrastos pokemonu pasaulē. Tu vari pelnīt naudu, trenējot dzīvniekus asiņaiņām un nežēlīgām kaujām. How cool is that? :smiley:

Pēc tavām domām, kas tu biji pagājušajā dzīvē? :thinking: (Es ticu reinkernācijai, sorry tiem, kuri netic :( )

1 Like

Nezinu, kas es biju, bet gan jau dzīvoju Japānā iepriekšējā dzīvē :smiley:

Dīvainākais sapnis kādu esi redzējis/usi?

@Menestrels šī tēma itkā bija viena no tiem, kas neiederās foruma stilistikā viens jautajusm = viena tēma.

Jā, tā neatbilst klasiskai foruma uzbūvei, taču šī ir foruma spēle. Tās dalīšana gabalos tikai nokaus spēli.

Kad bija karš un visi bija lego cilvēciņi :roll_eyes:

Mīļākais Pokemons? :hugs:

Psyduck, no idea kāpēc, maybe tāpēc ka viņš it kā izskatās clueless, bet patiesībā ir fed up with all the bullshit ;D

kas ir tas ko tu gribētu iemācīties, bet vēl neesi to izdarījis?

Iemācīties vēl kādu svešvalodu. Iespējams spāņu. :dancer:

Mīļākā Disney animācijas filma?

1 Like

No tādām vecākām “Oliver & the company” no jaunākām, “Princese un varde” Cuz I like things woodoo ';D

Ja tu varētu pielikt sev kādu dzīvnieka daļu, kāda tā būtu?

1 Like

Mērkaķa asti

Vai gribētu kļūt slaveni un ar ko?

Es labprāt kļūtu par YouTuber :) Gaming and stuff!

Mīļākā konspirācijas teorija? :thinking:

The Cthulhu Mythos in Teletubbies

Kāda miļākā spēle no bernības ?

Monopols

Kādā Anime gribētu nokļūt un dzīvot, ja būtu tāda iespēja?

Ishozuku Reviewers, don’t ask why.

Kā sēžas mājās?

So so.
Vēl aizvien mēneša atvaļinājums, un ar pagarināts no 09.04 uz 14.04… Un uz veikalu tik 2 reiz vajadzēja. Šodien bija 2. reize.
Bet tad pc dead, phone’s a poopoo, nezinu ko lai dara, jo neko citu jau ar negribas darīt.


Ko vēsturisku Tu vēlētos uzzināt?
Tas ko Tu uzzināsi būs 100% pareiz.
Piemēram visa Latvijas vēsture, vai kādas personas vēsture no dzimšanas un šim brīdim, vai kas cits lielāks vai mazāks.

es gribētu zināt, kas notika 9/11 ar dvīņu torņiem,vai tur toč ir tā kā pasaulē stāsta. otrs gribētu zināt, kā koronas vīrus sākās + true story par Bill Gates.

kas tev garšo un kas negaršo?

2 Likes

Garšo ķirši, negaršo upenes

Vai tev patīk gatavot ēst?

Nē, parāk liela ķēpa, varbūt nav tās prasmes lai nebūtu ķēpas. Pasvarā uzvāru kautko. Sastopot svešu cilvēku, kam tu pievērs uzmanību?

Diemžēl tas ir vairāk kā profesijas nelāgs ieradums,bet es noteikti pievērsīšu uzmanību kopējam izskatam.

Ja tu varētu teleportēties kādā anime,tad kurā un par ko ??