Uzjautā jautājumu citam lietotājam

Kartings - sapratu, ka mani nevar laist pie stūres motorizētam transporta līdzeklim.

Kas bija pēdējā lieta ko pasūtīji no AliExpress, Gearbest vai Wish? (atnāca?)

Atnāca, atnāca. :D


Kurai videospēlei vai filmai vēlētos remastered versiju?

1 Like

Smite needs a makeover/remastering, bet tā ir MOBA ;-; bet tā būtu interesanti redzēt remastered Bad Blood.

Anime, kuru neiesakat noskatīties un kāpēc?

1 Like

This shit boooring and stupid.
Eng un Jap balsis netīkamas.
Pirmā sērija un ova ir vienīgās jēdzīgās sērijas.
Bet tā iesākas ok un uzreiz ar otro sēriju aiziet grīstē un beigas vispār pilnīgs bullshits, tik čakarēja skatītājiem prātu.


Kāda ir tava rīta un vakara rutīna?

Rīta rutīna piecelties, paēst brokastis, vakara skatīties filmas, Anime vai sēdēt pie PC. Kaut kā apmēram tā varētu teikt.
Vai gribētu iemācīties japāņu valodu?

Būtu liels prieks viņu zināt, bet pavadīt laiku mācoties gan negribas. :smiley:

Kādu talantu/spējas tev visvairāk gribētos?

ja runājam par spējām, tad gribētos vainu teleportēties vai invisibility vai speed, huhuhu, sum umbrella academy stuff ;D

ja talantu, tad moš jigglypuff talantu dziedāt tā ka visi aizmieg.

pēdējā grāmata, ko izlasīji un par ko tā bija?

pēdējā ja atceros ir grāmata “Ferguss Kreins”. Grāmata ir par Fergusu kurš mācās uz pirātu kuģa vienu dienu viņu un klasesbiedrus nolaupa un viņi cenšas tikt atpakaļ, Ferguss satiek savu sen pazudušo tēvoci kurš bija bezvēsts pazudis.

Vai esi apmierināts ar savu dzīves gājumu?

jā, esmu, kā nekā juristos mācos ;D

kādi ir tavi mīļākie svētki?

  1. Novembris. Idk, kaut kas tajā patriotismā ir tāds, kas sasilda manu sirsniņu :heart_eyes:

Ja tu būtu aktieris, kādā filmās tu filmētos?

1 Like

Visticamāk būtu kāds villain trilleros vai horroros :smiley:

Pica ar ananāsiem vai bez? :smiley:

Ar, ar :ok_hand:t2:

Kāds ir stulbākais veids, kā esi dabūjis fizisku traumu?

1 Like

Nezinu vai tieši stulbākais, bet nu ir tāds savādāks neka parastie sasitumi, skrāpējumi vai izmežģijumi.
Man ir brilles un senāk, laikam ap 12-14 gadiem, man bija divstāvīgā gulta. Gribēju gulties pirmajā stāvā un to darīju ātri, un tāpēc atsitu pieri pret otro stāvu. Sāpēs lokos un mokos, bet tad jūtu ko mitru, asinis. Aizgāju pie spoguļa un redzu, ka kreisajai uzaci ir iespiedušās brilles x_x … tad nu man tagad tur ir rēta, kreisajai uzacij pa vidu. Dažreiz var manīt bildes dažreiz nē ;d

Kā Tev šodien sokas?

2 Likes

Drīz eju dzert :smiley:

Pastāsti kadu tizlu bērnības atgadījumu!

1 Like

Mēģināju siks iemest vienam loxam ar olu pa galvu no 3stava, parplesu vēnu kreisajai rokai pret sarūsejušu palodzi.
Ir kāda vēlme dzīvē, bet nav bijis iespējas to piepildīt?

Daudz naudas, lai varētu neaizdomāties, vai ņemt anime figūriņu, bet vienkārši nopirkt divas

Vai esi ēdis kādu eksotisku dzīvnieku, ķenguru vai krokodilu ,piem?

Nope, tikai octapuss :sweat_smile:

Pastāsti vienu no saviem sapņiem, kuru atceries!

Gribēju šķērsot tiltu, bet upē bija anakonda kas gaidija kad kāds šķērsos. Gāju uz pretējo pusi, bet uz ceļa parādījās arvien vairāk čuskas.

Krutākais moments dzivē ? Protams, savā skatijumā.

Man īsti nav nekas baigi krutais noticis, bet ja kko izvēlēties, tad pārbraukšana vienam dzīvot, cuz so much new experience.

Vai ir kādi lieli plāni, ko vēlies sasniegt, piem. 5gadu laikā?

Atrasties Japānā ilgāk par trīs mēnešiem no vietas! As in dzīvot tur būtu ļoti nice. :sweat_smile: Nevajag šiki, varu pat laukos… :ok_hand:t4:
Našķis kurš pirmais ienāk galvā un kura garšu jūti mutē tikai par to domājot?

1 Like