Unicon 2017 topic

Improvizee no taa, kas ir. Uztaisi kaut ko originaalu. Vai kaadu characteru peec savas izteeles.

1 Like

Buus jaaieliek tur viss mans “skils”

Neklausies @Especti viņš ir vecs opis, galvenais ka pašam patīk tas kostīms ko tu nēsāsi ;3

2 Likes

Par vēlu… opis sagrāva visas manas cerības ;-;

1 Like

Pssht, un peec tam ieteicu reaalu padomu…

Muusdienu jaunatne…

Shhh… neraudi Ralfiņ :3

1 Like

Tad seko opja padomam un uztaisi oc jeb orginal character :smiley: ja jau viņš tevi tik ļoti sagrāva :smiley:

hmm viss jau atkarigs no ta kas tev pa rokai un kas tev pieejams …esmu pati taisijusi cosplayus no limitetiem resursiem

1 Like

update: man draud tomēr pirmo reizi izlaist unicon. diži nepārdzīvoju jo tā vietā man iespējams būs cits vēl nebijis pasākums :3

i have a great idea, make a low budget shrek cosplay

4 Likes

ir super foršas kospleja idejas, kuras var realizēt, izmantojot elementārus priekšmetus. :slight_smile:
es ieteiktu pačekot kādi fandomi tev kopumā patīk. Ja ne tad kādu original character.
Vari taisīt maskas, sejas krāsas, apģērbi, aksesuāri un kaut kādus elementus kas sasaista ar noteikto fandom arī.
P.S Kādu parūku vai matu krāsu tev vajag?

1 Like

Ne vairāk par visiem pārējiem kosplejiem. Kospleja pasaulē “bernišķīgums” ir visai bezjēdziga mēraukla idejām. Kospleijeri visbiežak pārģērbjas par izdomātu tēlu, kurš paredzēts jauniešu mērķauditorijai. Ja tevi uztrauc viena kospleja “brieduma” pakāpe, vari tik pat rezultatīvi iztraukties par tiem visiem.

4 Likes

Pff. Te visi baig raud, ka nevar uztaisit cosplay bez pro resursiem un tikmer eksiste aziats, kas visu izdara letak un labāk. :smiley:

omg, man instagram feedā šis pa laikam parādās un līdz šim brīdim nezināju kas viņš tāds un cik lielisks viņš ir :smiley:

1 Like

viņa darbi netā jau ~10 gadi ir populāri. c’mon :smiley:

ak, tad es atvainojos, ka līdz šim nebiju kārtīgi iepazinusies ar viņu :smiley:

it’s ok ^^

Neaizmirstam arī par gājienu uz UniCon 2017! - Gajiens uz UniCon 2017

Interesanti gan, Sana izmēģinās otreiz veiksmi UniCon. https://www.unicon.lv/single-post/2017/07/04/Sana-UniCon-2017 Būsim godīgi, pagājušo reiz viņš netika uzņemts pārlieku karsti. Cik atceros, pat viņš intervijā nosauca publiku par ledus kubiem. :laughing: