Gajiens uz UniCon 2017

Sveiki biedri! @trust_level_2

Līdz UniCon 2017 palikušas vien nieka 5 dienas, tas nozīmē, ka pienācis laiks arī mūsu jau tradicionālajam mītiņam un gājienam uz UniCon norises vietu. Šogad UniCon norisināsies Ķīpsalas Starptautiskajā izstāžu centrā no 5. līdz 6. augustam.

  • Tiekamies sākot ar 10:30 Stacijas laukumā pie Origo pulksteņa.
  • Dodamies ceļā uz Ķīpsalu ~10:50
  • Ierodamies Ķīpsalā kādas 30-20 min pirms UniCon sākuma

Visi foruma lietotāji un ne tikai foruma lietotāji laipni gaidīti! Izmaiņas planā un papildus informācija, tiks publicēta šajā tēmā.

Gājēji atzīmējaties arī FB: AnimeForums.lv gājiens uz UniCon 2017


UniCon foruma tēma: Unicon 2017 topic
Vairāk par UniCon: https://www.unicon.lv/
Biļešu iegāde: http://www.bilesuserviss.lv/lat/biletes/seminari/visi/unicon-2017-49699/?&design=bilesuserviss


Šis ir mazs neoficiāls gājiens, katrs gājējs uzņemas pats par sevi atbildību, savu drošību un ceļu satiksmes noteikumu ievērošanu.

3 Likes

2 Likes

Šķiet,ka esmu par slinku gājienam. :joy:

1 Like
5 Likes

Braukšana arī ir čakars. Lielas atšķirības nav. :joy:

1 Like

Bija doma man šim pievienoties, bet cik sapratu, tad mans bariņš pat negrib celties uz pašu sākumu, tāpēc laikam nesanāks. :smiley:

Vienīgi mēs Rīgā esam 10.43 knapi varam paspēt uz gājienu, bet tas tā.:grinning:

Nav ko slinkot, gājienu var uztvert kā pre-party. :smile:

Vel neatceros tadu reizi, kad mes būtu izgajuši laicīgi, Jums ir labas iespējas paspēt vai arī pārtvert mūs ceļā.

1 Like

Laikam jau :grin:

Pirmais gājiens, kad mēs gaidijām cilvēkus tikai 2 min ilgak, jo man pazvanija :smiley:

Viss pareizi, es esmu bijis tikai pirmajā.

Tur nekad nekas nenotiek kaa plaanots. Tad ilgaak jaagaida, tad pa nepareizu marshrutu aizved… :smiley:

2 Likes

Tur taads varens gabals no Origo liidz Dienvidu tiltam.

2 Likes

Es visticamāk pievienošos. :slight_smile:

1 Like

Tachu teicies, ka nebuusi. :o

Es ar iepējams būšu, besī ārā braukt pa Rīgu ar auto, tie visi sastrēgumi…Varbūt kāds kurš uz šo gājienu iet varētu varbūt iedot nummuru, ja nu gadījumam es nevienu neatpazīstu pēkšņi vairs, cik pierādījās man tas pašbildīšu vieta nepalīdz. :smiley:

Mierīgi. Nosūtīju numuru.