Unicon 2017 topic

Pirmajā dienā Female!Undertaker no Black Butler, otrajā Izaya Orihara (chess ver.)

2 Likes

bet… bet… es ticu vienradžiem… ;(

1 Like

Bet es nevienu apvainojumu neesmu pat izteicis. :thinking:

Well, man laikam ir diezgan bezjēdzigi jautāt :sweat_smile:
Holo no Wolf and spice

1 Like

cool! gaidīšu ^^

Es saprotu tās bailes - ja nu kaut kas nesanāks :smiley:
bet būs ok! + foršas kospleja idejas
:thumbsup:[quote=“nyanmarou, post:17, topic:3220”]
lietotājvārds ir kļuvis arī par manu stage name
[/quote]

awesome ^w^

niiiice! sounds great :3

Mēs ar @Kitsune plānojam Teresa un Oscar no Tails of Berseria un Rita, Amira no Shingeki no Bahamut Genesis .
Vēl neesam izlēmušas kuru dienu ko vilksim.

2 Likes

ūuuu~ so cool :3 noteikti gribu redzēt Shingeki no Bahamut kosplejus ^^

:small_orange_diamond:Vai jūs būsiet uz abām dienām vai arī uz 1. vai 2. dienu? Būšu ar brāli uz abām dienām :slight_smile:
:small_blue_diamond: Vai jums būs kospleji un ko jūs kosplejosiet? Būs es pirmajā dienā būšu Undertaker mad hatter un otrajā ddienā Undertaker female version :slight_smile:

1 Like

super! :3 abi kospleji izklausas lieliski, bet ļoti gaidu Undertaker mad hatter ^^

2 Likes

Es ceru, ka būs lieliski, vēl japabeidz Undertaker mad hatter tērps, jo vel ir dažas nepilnības :slight_smile:

1 Like

Es plānojuma ierasties uz abām dienām un pirmajā dienā es ari plānoju kosplejot :raising_hand_woman:
Es plānoju būt Monomi no Danganronpa 2
Parūka ir bet nu pats kosplejs vēl nav sākts šūt :sweat_smile: hehehe bet gan jau kaut ko sameistarošu
Par otro dienu gan es vēl nezinu , bet varbūt pamēgināšu uztaisīt vienkāršu school Girl sailor uniform and let my inner weeb shine :flushed:

2 Likes

Tā kā šis būs mans pirmais UniCon būšu tikai uz 1 dienu (Nezinu īsti uz 5 vai 6). Un ja izdosies uztaist masku One Eyed Jack no Creepypasta. Tad būšu viņa sievišķā versija :laughing:

1 Like

Forši, gan jau sanāks :slight_smile:

Man bija plāns kosplejot šogad bet viss izgāzās kad uzzināju ka parūka nāks pārāk ilgi uz latviju, vēlme man kosplejot vienalga ir palikusi un tāpēc viss kam man pietiek laika ir vienkārši izveidot minecraft creeper kospleju… Tas gadījumā nebūtu kkā părāk childish? ‘-’

1 Like

Pats atbildeeji uz savu jautaajumu. :D

Viss… esmu sagrauts…

Nope… Shis ir ‘sagrauts’:

Es tagad vairs nezinu ko kosplejot bez parūkas un tikai craftotām drēbēm ;-;