Turn-Based vs Real-Time spēles

Weak.

1 Like

I have no patience, yes. I like real-time action. Takes more skill.

Atkarībā ko spēlē. Civ6 turn based spēle man patīk labāk par jebkuru RTS. Ja jāsalīdzina turn based spēles piemēram, ar league, tad jāatzīst, ka action spēles ņem priekšroku.

Nēeeeeeeeeeeeeeeeeee!!! Kā Tu tā vari :smiling_face_with_tear: Turn-based jrpg ir mans mīļākais žanrs, tad turn based tactics, tad turn-based strategies. Vārdu sakot. Turn-based ir apmēram 99% no visa ko spēlēju :grin:

Diemžēl piekrītu. Bet tikai reakcijas un fast decision-making ziņā. Man ar šīm abām lietām ir pašvaki. Tāpēc laikam arī izvairos no action-tipa spēlēm. Man vajag laiku…neierobežotu laiku padomāt :smile:

2 Likes

Stratēģijas nav obligāti turn-based. Stratēģijas es arī spēlēju real-time, that’s what RTS means - Real-Time Strategy.
Par action spēlēm runājot, čoms nesen kkāda velna pēc uzaicināja uzspēlēt DOTA2… Mača sākumā gāja labi, bet tad man sāka klupt barā virsū (pretiniekos bija viens ķīnietis ar čaru, kurš var teleportēties absolūti jebkur kartē, un viņš pastāvīgi leca man no zila gaisa virsū, tiklīdz jebkurš pretinieks mani pamanīja) un ar to arī viss bija izteikts, jo tajā spēlē ir viena ABSOLŪTI PRETĪGA mehānika - katru reizi, kad tu nomirsti, respawn cooldown pieaug. Jo vairāk mirsti, jo ilgāk gaidi, un faktiski, ja tu spēlē švaki (and I mean cmon, es burtiski pirmo reizi mūžā spēlēju DOTA2, you can’t expect miracles), tad tu ciet vairāk, kas ir vienkārši debīli. Tev tāpat visvairāk laika aiziet, gaidot uz respawn, un tad vēl sālij pieber + cooldown. Thanks, fucktards, that really makes me feel better.

A vot es nekad neesmu spēlējis nevienu JRPG.

cat

Lai nelīstu pārāk dziļi (labākās JRPG ir vecas, ar … gaumes lietas grafiku), pamēģini labāk šo spēli ja tomēr būs laiks paeksperimentēt -

Battle Chasers: Nightwar

(Battle Chasers: Nightwar on Steam)

Nav īsti JRPG kā tāda, bet combat ir classic jrpg stilā.

1 Like

Es sāku ar dota 2 beta, pēc kaut kur 1.5k stundām pārlecu uz lolu un atpakaļ neesmu skatījies. :D
For real, dotā varētu būt nice čempioni, bet spēles mehānikas netur līdzi. :/ Nav arī tik fast paced kā gribētos.

1 Like
Turn-based games in my Steam account

image
image

Jā, tas arī man iegrieza, ka DOTā čari tik fkn lēni kustās, āāāāāāāā FUCKING MOVE ALREADY you slowpoke! Reāli ja būtu iespēja, es uzliktu speed x2 minimums.

Turn times ir part of depth of Dota.

image

Never again, though. Nav man ne laika, ne pacietības vairs šai spēlei. Un komūnas toksiskums ir leģendārs. Droši vien vistoksiskākā online spēle to ever exist. Lai gan LoL tur līdzi.

Cancer. 15 second static respawn cooldown would be 100% acceptable and fair for everyone.

Izmeğini, NARAKA: BLADEPOINT on Steam

Izmēģināju, kopā ar dažiem paziņām, bet viņiem nepatika, tāpēc pārstāju spēlēt. Tā principā man tā spēle patika.

Es esmu vairāk fans, ja spēlē ir kombats, tad turn based BG 3 Honkai:Star rail)

Es pats vairāk sliecos uz turn-based pusi. Man nepatīk, kad stratēģijas spēle man uzmet virsū baigi daudz mikro menedžemntu, real-time šī problēma tikai saāsinās. Pats pa sevi esmu gatavs spēlēt abus spēļu tipus. :D