Baldurs Gate 3 uzvarējis The Game Awards kā gada labākā spēle

Tbh, BG3 bija pārāk liels kultūrālais fenomens šogad, lai jebkura cita spēle spētu stāties tam pretī un nocelt balvu.

2 Likes

Yea, viņš kādreiz bija komplicēts tēls, folk hero slavu dabūja tikai sakritības pēc un mēģināja to ilūziju uzturēt. Tagad… just what’s on the tin. Un arī VA kaut kāda iemesla dēļ nomainīja :face_with_monocle:

Es šo title ar smagu sirdi izlaižu. Apzināti un mērķtiecīgi :smile:

Nevaru pieņemt D&D mehāniku. Reāli tracina jebkurā spēlē.

Tajā pašā laikā Larian-iem milzīgs respect kaut vai par to pašu Divinity: Original Sin 2 kuru es vienkārši dievinu.

P.S. Tu mani liki atcerēties Divinity. Vai kādam steam-ā tā ir, kurš vēlētos kaut kad kopā paspēlēt? Co-op es domāju. Tikai brīdinu - es nespēlēju stilā “maximum efficiency”, jo spēle ir viegla un var mierīgi spēlēt for fun.

Vai tad starp RE faniem tas nebija ļoti labi novērtēts remake?

This years Game Awards was fine, good but kind of uneventful tho.
Nekas baigi baigs un daudz netika paziņots.

Kojima jaunā spēle OD un Blade (Marvel), i guess, idc really.

Wukong un Rise of the Ronin - Par tām jau zinājām, vienīgi abām beidzot tika paziņoti izlaišanas datumi un beidzot arī vairāk tik parādīts Rise of the Ronin, it looks nice.

Viss interesantāk likās ka Sega taisīs remeikus, rebootus, turpinājumus un sazin ko vecām franšīzēm - Jet Set Radio, Streets of Rage, Crazy Taxi, etc.

Okey, No Rest for the Wicked un The First Berserker: Khazan looks interesting.

Skull and Bones beidzot ir izlaišanas datums. … yeah, lets see if its for real this time or they gona push it further away again xd


Par pašām nominācijām un uzvarām.

Interesanti ka:
Hogwarts Legacy netika ne kur nominēta. Laikam jau šie negribēja nekādu drāmu ;D
Starfield tik vienā vietā nominēta.
Mario Wonder tika tik ļoti bāzts vairākās nominācijās, it īpaši ka tā pat ir otrā Nintendo spēle iekš nominācijām.
RE4 Remake tika ar tika tik augstu celts. Pat ja tas ir lielisks Remake, tas tomēr nebija tik ļoti veco spēli mainošs kā RE2 un RE3 remakes.
Zirnekļcilvēks nedabūja nekā.
AC6 got some.

BG3 won. Sure, fine.
Bet vai tiešām Alan Wake 2 ir tik tik baigs un labs?


Vienīgi šogad nesanāca skatīt livestreamu, jo pēc mūsu laika tas notika 2:30 naktī :frowning:

Man ir viens draugs, kas saka, ka Alan Wake 2 ir viena no labākajām spēlēm, ko viņš ir spēlēji, un spēlējis viņš ir tiešām daudz :sweat_smile:

Alan Wake 2 ir labs ar to, ka Remedy ir atraduši savu stila nišu un pie tās turas.
Tā pavisam noteikti nav game of the year, jo combat sistēma viņai ir quite shit un tas ka viņa ir tikai Epic veikalā ar nepalīdz.
Bet Remedy jau pēdējās dažas spēles izmanto ļoti interesantu mixed media metodi ar live action elementiem, kas ļauj viņu spēlēm izcelties citu vidū. Man personīgi no viņu spēlēm labāk patika Control, bet Alan Wake 2 pavisam noteikti bija labs papildinājums viņu katalogam.

1 Like

Es savulaik bērnībā/jaunībā izgāju Divinity II: Ego Draconis, un tolaik man baigi patika, bet pirms kādiem pāris gadiem pamēģināju Original Sin, un gaaalīgi nepatika. IIRC Ego Draconis bija vairāk realtime, tur nebija turn-based. Man nepatīk turn-based.

12 posts were split to a new topic: Turn-Based vs Real-Time spēles

Balders Gate 3 iesprūdu bug’u dēļ launch week’ā un neesmu vēl atgriezies. Bet viņi tādos tempos turpina labot un uzlabot spēli, ka man nav iebildumu vēl pagaidīt pirms restartēju no sākuma. Tviterī lasīju, ka kaut kas brangs topot aizkulisēs.

No pirmajām 10h or so spriežot, gada spēles tituls ir pelnīts. Ir arī labāks par DOSII gameplay ziņā.

Runājot par Game awards…saw this

1 Like

Kur tad nu bez drāmas vilciena. :D

Bļēēēē, nu kas tā par huiņu… Cancel all the way, fuck that shit.
Steam awards tāpat ir labāks par šo, viņiem atliktu tikai uztaisīt šādu reālu stage, un visi skatītos to instead of this shit.

Well, that’s fucked up.
If we give some benefit of the doubt, viņi noteikti negribēja kārtējo 10 minūšu runu kā tas bija pagāšgad ar Alpačino un Kratosu.
Bet nu tomēr, mēģināt likt šiem pārējiem videospēļu ļautiņiem savas runas saspiest pus minūtē nav labi. It īpaši, ka pāris viesi var murmināt pavairāk.

But yet again, Sony fanboys salty and mad. xd
Pagāšgad tas bija, jo Elden Ring ieguva GOTY nevis God of War Ragnarok un šogad, jo BG3 ieguva GOTY nevis Zirnekļcilvēks 2.
Twitters un TikTok komentāri pilni ar tiem ākstiem.

Psc, absolūti nesalīdzināmas spēles… Cirvji.

Bet jāmin arī viena cita interesanta lieta.
Tas nav saistīs ar Game Awards, bet šīs divas spēles ieguva GOTY tomēr.

Pagāšgad pāris Ubisoft un Horizon Dawn developeri čīkstēja ka tauta slavina Elden Ring un tā open-world izveidi aka what you discover that’s shows up on map, unlike how ubisoft has 101 marked thing to do and collect.
Un šogad vieni otri citi developeri mēģināja videospēļu fanus atrunā no “lielām iedomām” kādām būtu patiešām jābūt videospēlēm mūsdienās, jeb kādu standartu BG3 it kā pacēlis aka not-broken and finished game, no microtransactions, good and great game, etc.

2 Likes

Nevar teikt ka bg3 arī nebūtu noderējuši pāris mēneši vēl atpakaļ krāsnī. Patchi kas līdz šim ir iznākuši ir gana apjomīgi.

Tas ka Cyberpunk trīs gadus pēc iznākšanas var dabūt “ongoing game” balvu gan ir absurds. Kā var pārdot ķipa gatavu spēli, un tad viens no fiksiem ir 50% pašas spēles izmērā :clown_face:

1 Like

Es to norakstīju uz Phantom Liberty paplašinājuma rēķina. Es vēl neesmu izgājis, bet liekas tas aptuveni dubulto pamata spēles stāsta līnijas ilgumu.